Jubileuszowy Teatrzyk Bezwstydny

29 Mar

1 kwietnia Centrum Kultury w Gdyni zaprasza na 50. Teatrzyk Bezwstydny. Gościem specjalnym będzie Abelard Giza. Start: 19.00. 

Teatrzyk Bezwstydny to miejsce, w którym każdy może wyjść na scenę i pokazać wszystko. Albo cokolwiek! Jeśli śpiewasz, recytujesz, robisz gwiazdy, świetnie obierasz ziemniaki i chcesz się tym podzielić – to miejsce dla Ciebie! Masz piosenkę, którą chcesz sprawdzić przed obcą publicznością? Pracujesz nad nowym numerem? Grasz na gitarze? Śpiewasz? Tańczysz? Robisz beat-box? Jesteś DJ-em? Chcesz się pokazać? To miejsce dla Ciebie! Przyjdź i wejdź na scenę! Nawet 15 sekundowy numer jest warty pokazania! – wyjaśniają ideę przedsięwzięcia, organizatorzy.

Pomysł Teatrzyku Bezwstydnego został zapożyczony ze Stanów Zjednoczonych.
U jego podstaw leży przekonanie, że wielu z nas z chęcią spróbowałoby swoich sił na scenie, ale najczęściej nie ma ku temu ani okazji, ani miejsca. Tutaj niepotrzebne jest żadne doświadczenie bądź dyplom – wystarczy chęć.

Do tej pory na scenie Teatrzyku można było zobaczyć: mini monodramy, improwizacje, stand-up, recitale, a także próbę udowodnienia, że mężczyźni jednak mają podzielną uwagę. Były numery z palcami, polecanie ulubionych książek, granie na gitarach, saksofonach, łyżkach bądź rękach. Podczas jubileuszowego, 50. spotkania Teatrzyku Bezwstydnego, na scenie wystąpi gość specjalny – Abelard Giza, który zaprezentuje fragment programu „Proteus Vulgaris”.

Jeśli lubisz, gdy coś się dzieje ale wolisz nie być w centrum uwagi – przyjdź i usiądź na widowni! A może kolejnym razem znajdziesz się na scenie? Chcesz wystąpić?
Zgłoś to organizatorom najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem. Są dwie zasady – masz maks. 15 minut na scenie i nie wolno Ci zrobić nikomu krzywdy, więc jedyne, co Cię ogranicza to Ty – zachęca do udziału w wydarzeniu Piotr Sobierski z CK Gdynia.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłany za okazaniem darmowych wejściówek dostępnych w kasie Centrum Kultury (ul. Łowicka 51, Gdynia). Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwa bilety.

12799328_1049591448397395_8979022108341632264_n

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.