Jubileuszowy pokaz spektaklu „Seks dla opornych”

10 Sie

Teatr Wybrzeże zaprasza na 150. pokaz spektaklu pt. SEKS DLA OPORNYCH! Prezentacja jednego z największych wybrzeżowych hitów odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 19.00 na Dużej Scenie. Występują: Dorota Kolak i Mirosław Baka.

Prapremiera sztuki „SEKS DLA OPORNYCH” miała miejsce 20 stycznia 2012 roku na Scenie Kameralnej w Sopocie. Przedstawienie spotkało się ze znakomitym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej i do dzisiaj cieszy się ogromnym powodzeniem wśród widzów. Spektakl powstał w koprodukcji z warszawskim Teatrem Polonia.

Karol i Barbara, uzbrojeni w egzemplarz książki „SEKS DLA OPORNYCH”, meldują się w modnym hotelu z misją niemal rewitalizacji swojego związku. Przeżyte lata odcisnęły na nich swoje piętno, dołożyła się do tego trójka dzieci, stres i codzienna rutyna. Czy jeszcze sprostają wszystkim szalonym i swawolnym pomysłom, jakie podsuwa im autorka wyrafinowanego poradnika, mającego uratować ich więź? Czy Karol jest rzeczywiście gotowy na widok swojej pięćdziesięcioletniej żony, matki ich dzieci, ubranej w seksowne lateksowe wdzianko?

„SEKS DLA OPORNYCH”
Przekład: Hanna Szczerkowska
Reżyseria: Krystyna Janda
Scenografia: Maciej Maria Putowski
Kostiumy: Małgorzata Domańska
Asystent scenografa: Małgorzata Domańska
Światło: Adam Czaplicki, Adam Kłosiński
Producent wykonawczy: Ewa Ratkowska

Czas: 1 godzina 45 minut (jedna przerwa).

Występują: Dorota Kolak (Barbara), Mirosław Baka (Karol).

Bilety do nabycia w kasach teatru (Gdańsk, ul. Św. Ducha 2 oraz Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 30) oraz za pośrednictwem strony internetowej.

plakat (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.