Guns N’ Roses w legendarnym składzie na Stadionie Energa – bilety już w sprzedaży

9 Gru

Giganci rocka, zespół Guns N’ Roses, zagrają 20 czerwca na Stadionie Energa Gdańsk. Po raz pierwszy zespół pojawi się w Polsce w legendarnym składzie z Axlem Rosem i Slashem na czele, zagrają również Duff McKagan, Dizzy Reede, Richard Fortus, Frank Ferrer i Melissa Reese. Dziś bilety na koncert trafiły do sprzedaży otwartej.

Ponownie w Gdańsku gościmy największe gwiazdy. Tym razem Miasto Wolności i Solidarności odwiedzą legendy rocka, które pamięta kilka pokoleń! – podkreśla Paweł Adamowicz, Prezydent Gdańska. – Jesteśmy dumni, że po raz kolejny możemy gościć w Gdańsku największe ikony muzyki.

Ceny biletów zaczynają się od 227 złotych za trybuny górne i od 256 złotych za miejsce na płycie. Za Golden Circle trzeba zapłacić 356 złotych, a za bilety zapewniające pierwszeństwo podczas wchodzenia na płytę 456 złotych. Dostępne są również miejsca Premium i Pakiety VIP. Szczegóły na stronie: www.livenation.pl.

bill

Samego zespołu nie trzeba nikomu przedstawiać, w 2012 roku za swój wkład w rozwój muzyki rockowej zostali wprowadzeni do prestiżowego Rock and Roll Hall of Fame. Dodatkowe emocje wzbudza również skład koncertowy – po ponad 20 latach do zespołu powrócił Slash, jeden z najlepszych gitarzystów heavymetalowych świata według czasopisma „Guitar World”. W połączeniu z Axlem, którego Rolling Stone umieścił na liście 100 najlepszych wokalistów wszech czasów, otrzymujemy prawdziwie wybuchową rockową mieszankę!

Już po raz piąty na Stadionie Energa Gdańsk będziemy gościć artystów światowej sławy. Guns N’ Roses w tym składzie nie grali od ponad 20 lat, dla wszystkich fanów rocka będzie to więc niezwykle emocjonujące przeżycie! Cieszymy się tym bardziej, że po raz pierwszy w Polsce zobaczymy artystów w legendarnym składzie właśnie na gdańskim bursztynowym stadionie! – opowiada Tomasz Kowalski, Prezes Zarządu Arena Gdańsk Operator. – Nie ma wątpliwości, że spotkanie z gwiazdami rocka dostarczy wszystkim mocy wrażeń.

fun

Plotki o trasie koncertowej Guns N’ Roses w Europie pojawiały się już od dłuższego czasu, ale zespół długo kazał fanom czekać w niepewności. Twórców hitów „Welcome to the Jungle”, „Sweet Child O’ Mine”, „November Rain” czy „Paradise City” usłyszymy 20 czerwca właśnie w Gdańsku. Organizatorem koncertu jest agencja Live Nation.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.