Gdyńskie święto studentów znowu pozytywnie zaskoczyło

19 Maj

Ten Typ Mes, Pokahontaz, Indios Bravos, Bracia Figo Fagot – te gwiazdy mogliśmy usłyszeć w miniony weekend podczas Gdyńskiego Festiwalu Kultury Studenckiej Delfinalia 2015. Tłumy młodych ludzi zjechały na kampus Akademii Morskiej, by wspólnie móc celebrować swoje święto.

Pomimo chłodu i ogromnych kolejek przed bramą kampusu AM, uczestnicy imprezy byli pełni entuzjazmu i nastawieni na świetną zabawę. – Najbardziej podobał mi się koncert Pokahontaz. Świetna energia i tłumy ludzi  – zachwala Ola, a jej towarzyszka Maria dodaje: – Warto pochwalić dobrze zaopatrzoną strefę gastronomiczną. Co do koncertów to mam wrażenie, że był jakiś problem z nagłośnieniem, bo muzyka była trochę niewyraźna.

Delfinalia to przede wszystkim zabawa przy wspaniałej muzyce, ale nie możemy zapominać o innych wydarzeń, które towarzyszyły Festiwalowi Kultury Studenckiej. W ramach imprezy odbyły się m.in. turniej paintballa o puchar Rektora Akademii Marynarki Wojennej oraz delfinaliowy bowling o puchar Dziekana Wydziału Elektrycznego AMG.

Zdjęcia i jeszcze więcej informacji o Delfinaliach 2015 znajdziecie TUTAJ.

Źródło fot. tyt.: https://instagram.com/p/2t-tE6Ki–/?taken-by=delfinalia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.