Co z tym Babilonem?

5 Lis

Już w najbliższy czwartek, 7 listopada, w Rock Cafe w Gdańsku usłyszymy szkolne dzwony. Rusza VI semestr Akademii Polskiego Rocka organizowanej przez Krzysztofa Skibę i Pawła „Konjo” Konnaka. Pierwszy wykład poprowadzi Robert Brylewski, legenda rodzimej sceny punk i reggae.

Najbliższe zajęcia w ramach Akademii Polskiego Rocka zatytułowane „Kiedy upadnie Babilon i dlaczego tak późno?” poprowadzi Robert Brylewski, współzałożyciel i lider Brygady Kryzys, Izraela, Armii. „Studenci” akademii będą mieli okazję wysłuchać opowieści o życiu i pasjach wokalisty, a także jego refleksjach na temat polskiej sceny rockowej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.00 w gdańskim Rock Cafe – Muzeum Polskiego Rocka (ul. Tkacka 7/8). Wstęp wolny.

Akademia Polskiego Rocka to cykl prelekcji, rozmów i dyskusji z gwiazdami słynącymi z mocnego brzmienia, dziennikarzami i menedżerami muzycznymi. W poprzednich edycjach brali udział m.in. Muniek Staszczyk (T.Love), Krzysztof „Grabaż” Grabowski (Pidżama Porno, Strachy na Lachy), Janusz Panasewicz (Lady Pank), Jerzy Skrzypczak (Czerwone gitary) czy Tomasz „Titus” Pukacki (Acid Drinkers). Kolejne spotkania w ramach szóstego semestru Akademii Polskiego Rocka będą odbywały się w każdy listopadowy czwartek.

Polecamy!

akademia-plakat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.