Zgłoś się na staż i wypracuj przyszłość

26 Lip

Rusza program dla pełnoletnich uczniów ostatnich klas techników i ich absolwentów oraz studentów i absolwentów uczelni wyższych. Do udziału w projekcie Wypracuj Przyszłość można zgłaszać się do piątku 28 lipca.

Aby stać się uczestnikiem projektu należy zarejestrować swoje zgłoszenie na stronie projektu www.wypracujprzyszlosc.pl, a następnie wybrać oferty stażu. Uczestnik projektu może złożyć swoje zgłoszenie w odpowiedzi na maksymalnie trzy różne oferty.

Wypracuj Przyszłość to projekt staży całorocznych realizowany przez Urząd Miejski w Gdańsku. Celem jest pomoc uczniom ostatnich klas techników i ich absolwentom oraz studentom i absolwentom uczelni wyższych w zdobyciu doświadczenia zawodowego, a także ułatwienie im wejścia na rynek pracy.

Fundatorami staży mogą być firmy, organizacje pozarządowe i inne instytucje, które zobowiążą się do przyjęcia stażystów i wypłaty im wynagrodzenia w kwocie minimum 1300 zł brutto za miesiąc stażu. Czas trwania stażu oraz formę zatrudnienia, indywidualnie określi fundator w porozumieniu ze stażystą. Staż powinien trwać co najmniej miesiąc.

Partnerem II edycji projektu jest Centrum Rozwoju Talentów, jednostka Gdańskiego Urzędu Pracy.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej www.wypracujprzyszlosc.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.