Wieczór Biznesowy z Lady Business Club

24 Lis

1 grudnia o godz. 18:30 w przepięknych wnętrzach Villi Antonina w Sopocie, odbędzie się kolejne spotkanie z kobietami biznesu. Temat spotkania: W biznesie i w sporcie celem jest sukces! Jeśli sukces jest widzialny, bądź widzialną marką!

,,Chcę umieć wszystko, co otwiera świat, by niczego się nie bać. Niezależność i wolność – nie umiem żyć inaczej”. Beata Tyszkiewicz

Co sprawia, że ktoś odnosi sukces w swojej dziedzinie i staje się Marką? Najlepszych spośród najlepszych – przedsiębiorców, prezesów, sportowców, sprzedawców i wielu innych – łączy kilka podobnych cech. PRZEPIS NA SUKCES ISTNIEJE.

Ludzie wybitni robią rzeczy, których inni w ogóle nie robią oraz takie, w których są po prostu lepsi.

Przepis na sukces jest przewidywalny, powtarzalny i prosty, choć wymaga inicjatywy i działania. Sukces nie jest wynikiem tajemnej receptury, ale składową ciężkiej pracy, koncentracji na podstawach, pozytywnego myślenia i pragnienia sukcesu połączonego z pragnieniem wniesienia dobra w życie innych.

Podczas spotkania:

– dowiesz się jak skupiać się na własnych celach i wizji by odnieść upragniony sukces
– poznasz 10 sposobów na rozwój siły psychicznej i emocjonalnej, by wzmacniać odporność na presję, trudności i zmiany
– poznasz jak mistrzowskie sposoby trenowania umysłu oraz ciała (pozytywne myślenie, wizualizacja, techniki oddechowe, medytacja) decydują o wejściu na szczyt.

Prelegenci konferencji to doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach, którzy otwarcie i trafnie przedstawią temat spotkania. To mega dawka energii do działania oraz specjalistyczna wiedza.

Do udziału w spotkaniu biznesowym zapraszane są:
– członkinie klubu Lady Business Club oraz ich goście
– przedsiębiorcze Panie, prowadzące firmę minimum 2 lata (małe, średnie i duże firmy)
– uczestniczki Programu Personal Branding „Bądź widzialną Marką” Akademii Marki z Klasą
– kobiety biznesu zainteresowane budowaniem silnej marki

Wieczór Biznesowy z Lady Business Club to niepowtarzalna okazja do budowania szczerych relacji, jak i również okazja do spędzenia czasu w gronie wybranych osób, prowadzących własny biznes. To dawka praktycznej wiedzy z zakresu promocji firmy, budowania marki, wizerunku oraz budowania własnej przewagi ma rynku.

Lady Business Club to pierwszy ogólnopolski, elitarny klub dla właścicielek firm – kobiet z Klasą, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. Klub powstał trzy lata temu i działa zgodnie z misją wspierania pozycji Kobiet biznesu poprzez budowanie ich pewności siebie, doskonalenie kompetencji rozwoju zawodowego i osobistego oraz budowanie rozpoznawalności ich osobistej marki w świecie realnym oraz w internecie. To również sieć społecznościowa, w której Klubowiczki mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe, miejsce, które przyciąga kobiety świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijają osobistą markę.

„Wylosuj swoje 5 minut”. W trakcie spotkania zostaną wylosowane trzy osoby, które będą miały możliwość prezentacji siebie i swojego biznesu w trakcie trwania wieczoru. Prezentacje ich sylwetek zostaną umieszczone w albumie „Kobiety z Klasą” na inspirującym FB Marka z Klasą.

Wśród prelegentów:

ROBERT SOKOŁOWICZ – zawodowy golfista, Head Pro Sierra Golf Club. Zawodowy golfista, członek PGA Polska (Professional Golfers’ Association), skupiającą zawodowych graczy i trenerów golfa. Swoją pasję do sportu realizował na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, której jest absolwentem. Posiada wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.  Przygodę z golfem rozpoczął na polach w Polsce (Trójmiasto) i Szkocji. Największe doświadczenie trenerskie zdobył pracując na początku swojej drogi trenerskiej w Sierra Golf Club.

MAREK KONDERAK – założyciel i właściciel studia tańca TOP Dance. Instruktor Tańca Towarzyskiego I kategorii. Tancerz klasy międzynarodowej „S” w tańcach standardowych oraz klasy międzynarodowej „S” w tańcach latynoamerykańskich. Wychowawca par tanecznych klas „E”, „D” ,”C” ,”B” oraz „A”. Licencjonowany Instruktor ZUMBA FITNESS. TOP dance jest pierwszą Szkołą Tańca w Trójmieście, która wprowadziła innowacyjne zajęcia Lady Latino. Prowadzi zajęcia również: Technika, Izolacje, Salsation i Zumba i Tańca Towarzyskiego. Udziela indywidualnych lekcji tańca dostosowanych do potrzeb klienta.

Jak zawsze zainspiruje nas do budowania marki osobistej Twórca i Prezes Akademii EWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski.  Współtworzy Lady Business Club. Od 2004 Certyfikowany coach, Master Business Trainer, prelegentka konferencji dla kobiet, praktyk storytellingu, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką, prowadzi inspirujący fanpage. Lubi aktywnie spędzać czas wolny z mężem, dwójką dzieci. Biega, jeździ na rolkach, jest maratończykiem, zgłębia sztukę jeździectwa, szuka wciąż nowych wyzwań i skutecznych dróg rozwoju. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

A swoje historie sukcesu opowiedzą m.in.:

PAULINA PRÓCHNICKA – Właścicielka Dolce Vita Instytutu Piękna w Gdyni oraz współwłaścicielka firmy Eligo Pologne odpowiadającej za współpracę polsko – francuską. Wiceprezes Pomorskiego Klubu Biznesu. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji (kierunek Prawo) Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziału Filologiczno–Historycznego (kierunek Filologia Romańska) Uniwersytetu Gdańskiego.
Łączy swoją pasję tworzenia piękna z konkretnym biznesem. Stworzyła dwie firmy, dzięki którym podnosi komfort życia swoich klientów. Perfekcyjnie zna język francuski, kocha klimat Francji, z wykształcenia jest prawnikiem. Przez długi czas była dyrektorem biura zarządu i prokurentem we francuskiej firmie produkującej luksusowe katamarany – Sunreef Yachts. To ważne i bogate doświadczenie, jak również posiadane liczne kontakty, doprowadziły ją do decyzji założenia własnej firmy, która pomaga przenosić francuzom ich biznes do Polski.

Przez długi czas mojemu życiu towarzyszył luksus i dziś wiem, że największy luksus, to nie tylko bogactwo, ale luksus BYCIA Sobą, luksus życia na co dzień – mówi.

Do udziału w spotkaniu zapraszają:

EMILIA BARTOSIEWICZ – założycielka i prezes Lady Business Club – pierwszego w Polsce elitarnego klubu biznesowego dla właścicielek firm zainteresowanych budowaniem i rozwojem własnej marki. Współzałożycielka Akademii Marki z Klasą, ekspert budowania osobistej marki w sieci, twórczyni pierwszego w Polsce portalu biznesowego z klasą. Wierzy, że budowanie osobistej marki osobistej może przynieść niezwykłe efekty, które wspaniale przekładają się na promowanie firmy i zdobywanie nowych klientów. Szczególną uwagę zwraca na personal branding w sieci.

EWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która stworzyła Akademię Marki z Klasą,  by łączyć tworzenie silnej marki z wymiarem rozwoju osobistego. Prezes Akademii, współtworzy Lady Business Club.

WSTĘP: 45 pln płatny przelewem przed spotkaniem: Idea Bank, 40 1950 0001 2006 0190 8293 0002 lub 55 zł gotówką w dniu spotkania. Członkinie LBC – wstęp 20 pln.

Wymagana wcześniejsza rejestracja:
joanna.radko-mozoluk@ladybusinessclub.com
lub lady@ladybusinessclub.com i podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA: Pierwszeństwo mają członkinie Lady Business Club i ich goście.

Źródło: Informacja prasowa
Fot.tyt.: Gordon Blackler Photography

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.