To już szósta Noc Porażek w Trójmieście. Pochwalicie się swoją?

15 Wrz

Każdy człowiek uczy się na błędach. Mądry – na cudzych… Organizatorzy zapraszają na szóste już spotkanie FuckUp Nights Trójmiasto, które odbędzie się 16 września (środa) w Inkubatorze STARTER (Gdańsk, ul. Lęborska 3b). Start o godz. 19:00.

Wydarzenie to jest częścią międzynarodowej społeczności, organizującej co miesiąc spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się w 2012 roku w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na cały świat. W kwietniu br. spotkania FUN odbyły się w 112 miastach w 38 krajach. W Polsce FuckUp Nights odbywają się w Warszawie i w Trójmieście, a od maja również w Łodzi (7 maja) oraz w Poznaniu (14 maja).

Gośćmi wrześniowej Nocy Porażek będą:

PIOTR BUCKI
Mówi o sobie, że jest wolnym człowiekiem, który ma szczęście pracować nad projektami prowadzonymi przez genialnych ludzi. Jest szkoleniowcem, wykładowcą, nauczycielem, dziennikarzem, coachem, managerem, komentatorem rzeczywistości. Pierwszą pracę podjął jako lektor j. angielskiego w wieku 16 lat. Dzisiaj wspiera wiele przedsięwzięć związanych z biznesami on-line. Portal NaTemat.pl zaliczył go do grona “10 aspirujących komentatorów rzeczywistości”.

ŁUKASZ OLECHNOWICZ
CEO spółki technologicznej Volanto oraz współtwórca programu CODE 2.0. Przedsiębiorca. Od zawsze związany z zarządzaniem projektami w różnych branżach. Współwłaściciel wielu startupów, których historie różnie się potoczyły… Opowie o tym, jak chciał zarobić na butach, a prawie… skończył boso. I jak kilka wcześniejszych porażek pozwoliło odpalić szybko rozwijającą się firmę.

AGNIESZKA KAIM
Animatorka społeczna i edukatorka związana z Fundacją Inicjatyw Społecznych „Się Zrobi!” i Muzeum Emigracji w Gdyni. Realizowała projekty społeczno-kulturalne (m.in. we współpracy z Gdańską Galerią Miejską czy z Instytutem Kultury Miejskiej) i badawcze (w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej). Ma też za sobą doświadczenie pracy w mikroprzedsiębiorstwie. Opowie o czynnikach fuckupogennych w branży odzieży dziecięcej.

BOLESŁAW DRAPELLA
Założyciel i CEO serwisu RoomAuction.com, który zgarnął podczas konkursu Startup Zone na infoShare 2015 nagrodę publiczności oraz nagrodę główną. Jeden z twórców polskiego e-commerce. Swoją karierę zawodową zaczynał jako pracownik i menedżer w brytyjskich hotelach. Potem był menedżerem projektów, dyrektorem, CEO, wiceprezesem… Prywatnie mąż jednej żony i ojciec czwórki młodych mężczyzn. Pasjonat aktywnego spędzania wolnego czasu w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

FuckUp

Poza opowieściami będzie oczywiście czas na pytania do gości (i odpowiedzi też) oraz nieformalne, kuluarowe rozmowy, zwane po staropolsku networkingiem.

Zarejestruj się już TERAZ! Wstęp wolny ale wymagana wcześniejsza rejestracja.

FuckUp Nights Trójmiasto live! na Periscope. Startujemy w środę, 16.09, ok. 19:00. Jeśli nie możesz przyjść – dołącz do nas tutaj!

Źródło: Informacja prasowa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.