Startup Expo szansą dla poszukujących zainteresowania wśród inwestorów

22 Maj

Już po raz drugi, 11-12 czerwca, podczas infoShare Startup Zone powered by STARTER, Gdańsk przemieni się w globalne centrum startupowe, do którego przybędą najlepsze i najciekawsze projekty z całego świata. Na towarzyszący wydarzeniu Startup Contest zgłosiło się blisko dwieście projektów z niemal 20 krajów i 5 kontynentów. Ci, którzy nie zdążyli, zapisać się na konkurs, wciąż mają możliwość pokazania swoich innowacyjnych rozwiązań podczas największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji dla startupów. Do końca maja trwa nabór do strefy wystawienniczej Startup Expo.

Startup Expo to, obok konkursu (Startup Contest) i startupowej sceny (Startup Scene), jeden z trzech kluczowych elementów czekających na uczestników infoShare. Strefa wystawiennicza przyciąga wciąż nowe pomysły naukowe, nowoczesne i inteligentne rozwiązania, niezwykłe wynalazki i twórcze biznesy, którym zależy na obecności na światowej rangi wydarzeniu gromadzącym ponad 3500 uczestników oraz znanych i cenionych mówców, mentorów i inwestorów. Do tej pory do Startup Expo, oprócz Polski, dołączyli przedstawicie takich krajów, jak: Węgry, Litwa, Hiszpania, Ukraina, Wielka Brytania, Kosowo czy Albania.

Chętnych do zaprezentowania się w strefie wystawienniczej, która daje startupom szansę na zawiązanie ciekawej współpracy i możliwość networkingu z tysiącami uczestników konferencji, nie brakuje. Rejestrację zamykamy wraz z końcem maja, zatem ostatnia chwila do zgłoszenia swojego udziału. Warto z niej skorzystać i pojawić w samym środku startupowego wulkanu, by sprawdzić, na ile zaiskrzy między pomysłami o wielkich aspiracjach a obecnymi na wydarzeniu funduszami z całego świataAgnieszka Meller z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

grafa

Aby znaleźć się na Startup Expo, wystarczy – rejestrując się na stronie www.infoshare.pl/startup-zone – wybrać pakiet Startup.

Zgłoszenia do Startup Expo przyjmowane są tylko do końca maja.

infoShare Startup Zone to stworzona przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER specjalna strefa dedykowana innowacyjnym przedsiębiorcom, którzy mają już pomysł na swój biznes. Głównym elementem strefy, obok Konkursu i Startupowej Sceny, jest strefa wystawiennicza Startup Expo, gdzie pokaże się ponad 100 innowacyjnych projektów.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.