STARTER dla Mam

18 Cze

Spotkania dla przedsiębiorczych mam, które chcą realizować swoje ambicje zawodowe. Dla tych, które planują założyć własną firmę, wrócić na rynek pracy lub po prostu chcą wyznaczyć swoje zawodowe cele. Będą one okazją dla mam do zyskania wiedzy potrzebnej, żeby ruszyć do przodu ze swoim projektem. Będą szansą na posłuchanie innych przedsiębiorczych mam, które z powodzeniem realizują swoje pomysły. To duża dawka motywacji i możliwość wymiany spostrzeżeń z innymi mamami.

23.06.2018 | SOBOTA | odbędzie się BEZPŁATNE spotkanie w temacie: Nie było, a jest! Warsztaty z procesów innowacyjnego myślenia oraz tworzenia nowych produktów i usług.

W programie:

– Wycinanie, klejenie i rysowanie
– Opracowanie własnego pomysłu na produkt lub usługę
– Empatyzacja z klientami
– Definiowanie problemów i potrzeb odbiorców
– Tworzenie prototypu
– Testy i pivot
– Ćwiczenia z networkingu

Spotkanie poprowadzi Alina Guzik.

Dyrektor Produktu i Innowacji w firmie edukacyjno– technologicznej NUADU, wcześniej przez prawie dekadę Senior Product Manager w międzynarodowej firmie Young Digital Planet. Pomysłodawca i współautor Księgi Trendów w Edukacji przetłumaczonej na 6 języków. Konsultant biznesowy i produktowy. Współtwórca ponad 10 nagrodzonych rozwiązań używanych na rynkach europejskich i azjatyckich. Z zamiłowania badaczka trendów, pasjonat innowacji oraz niepoprawna kociara.

Zarejestruj się TUTAJ.

Fot.tyt.: STARTER/Crazy Room.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.