Spotkanie Trójmiejskich Karotek. O kolektywnej inteligencji i wykorzystywaniu swoich talentów

7 Lis

Czym jest kolektywna inteligencja i jak może ułatwić nam życie? Jak w pełni wykorzystywać swoje umiejętności i podążać właściwa ścieżką kariery, aby rozwijać swoje talenty? O tym wszystkim będą rozmawiać osoby kochające nowe technologie na 23 konferencji Geek Girls Carrots.

Podczas listopadowego spotkania trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots, które odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym o godz. 18.30 wystąpi wyjątkowa prelegentka: Colette Kidd z Kainos Ireland oraz  prelegenci:  Piotr Mazur i Maciej Godek.

Colette jest odpowiedzialna za zarządzanie strategią personalną. Jej praca polega na zatrudnieniu wymaganej liczby, wysoko wyszkolonych i utalentowanych osób, dzięki którym firma jest w stanie dostarczać rozwiązania wysokiej jakości i pomagać klientom, by mogli pracować sprawniej, szybciej i wydajniej. Colette jako Talent Maganer cały czas jest pytana – “Jakie mam możliwości rozwoju w tej organizacji?” W trakcie swojej prezentacji Colette zmierzy się z tym pytaniem i pokaże w jaki sposób powinno się stawiać pytania w firmie, aby osiągnąć swoje cele.

Listopadowe spotkanie będzie dwudziestym trzecim w historii GGC 3Miasto. Społeczność kobiet pasjonujących się w nowymi technologiami istnieje w Trójmieście już drugi rok i w grudniu będzie świętować swoje urodziny.

MONIKA
Monika Bogdanowicz – inicjatorka i organizatorka GGC Trójmiasto – fot. Justyna Pokrzywnicka

Spotkania społeczności Geek Girls Carrtos to indywidualne sposoby na rozwój i rozwijanie kompetencji różnorodnych kobiet, niezależnie od wykształcenia oraz dotychczasowego doświadczenia. Społeczność działa na wielu płaszczyznach edukacji, szkoleń i indywidualnego rozwoju i przykłady wielu kobiet pokazują, że informatyk to nie jest tylko pojęcie zarezerwowane dla mężczyzn – mówi Monika Bogdanowicz, inicjatorka spotkań w Trójmieście. Trójmiejskie Karotki są częścią ogólnopolskiej inicjatywy Geek Girls Carrots, działającej w wielu miastach Polski oraz w kilku miastach w Europie i USA.

Program spotkań trójmiejskiej społeczności GGC 3Miasto tworzy Monika Bogdanowicz. Spotkania Karotek są okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji, odbycia ciekawych rozmów i zawarcia nowych znajomości. Udział jest bezpłatny i dla wszystkich. KAROTKI Geek Girls Carrots to ogólnopolska społeczność kobiet kochających nowe technologie. Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT, rozwój zawodowy oraz dążenie do zwiększania udziału płci pięknej w branżach związanych z nowymi technologiami oraz promowanie pozytywnych wzorców przedsiębiorczych kobiet.

Ideą, co miesięcznych spotkań jest dzielenie się wiedzą i prezentacja osób, których praca związana jest z różnymi obszarami nowymi technologii. Tradycją Karotek jest integracja i wymiana kontaktów, czyli networking. Odbywa się on zazwyczaj przy kawie i marchewkowym cieście.

Uwaga! Zmiana. W związku z nieobecnością Patrycji Tempskiej, wystąpią dwaj niezwykli prelegenci. Sprawdźcie Piotra Mazura i Macieja Godka!

Agenda spotkania:
18:30 Monika Bogdanowicz, GGC Trójmiasto
18:45 Colette Kidd, Kainos Ireland, Managing your own Talent
19:15 Piotr Mazur, Od entuzjasty do programisty – Case Study CODE 2.0
19:25 Przerwa
19:35 Maciej Godek, Higieniczne makra w języku Scheme
20:00 Networking

GEEK GIRLS CARROTS #23 TRÓJMIASTO
Kiedy? 14.11.2014, godz. 18:30
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Strefa Startup Gdynia Aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
Zapisy trwają!

                                        >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.