Skuteczna sprzedaż na początku działalności

29 Lut

Czym kupić klienta? Jak umiejętnie wywołać i podtrzymać popyt na nasz produkt? 3 marca 2016 o godz. 17:00 w Business Linku Trójmiasto na te i inne pytania odpowie Michał Trędowski, specjalista w branży doradztwa finansowego i podatków. Spotkanie poruszać będzie tematykę związaną z początkami sprzedaży, kiedy nasza marka jest jeszcze nieznana i nie mamy dużego budżetu na reklamę.

Zapraszamy osoby zarówno rozpoczynające swoją przygodę ze sprzedażą, jak i te, które już aktywnie działają w tej dziedzinie – zachęcają organizatorzy.

Michał Trędowski

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Prawo i Doradztwo Podatkowe. Jeden z 400 doradców w Polsce posiadających certyfikat EFA/EFPA II stopnia. Przedsiębiorca posiadający wieloletnie doświadczenie w finansach, sprzedaży, negacjach oraz zarządzaniu. Wspólnik w kancelarii Nobilar Consulting. Od roku 2009 związany z Kancelarią Doradztwa Finansowego Phinance S.A. na stanowisku Kierownika Oddziału. Charyzma, wysoka empatia oraz duże doświadczenie w pracy z ludźmi i prowadzeniu ludzi sprawiają, że znakomicie odnajduję się w prowadzeniu szkoleń oraz pomaganiu innym w rozwoju, realizacji celów i osiąganiu sukcesów. Uparty w dążeniu do celu perfekcjonista nie potrafiący usiedzieć na miejscu, angażujący się w wiele projektów. Uwielbia mieć pozytywny wpływ na ludzi wokół. Na co dzień interesuje się psychologią, samorozwojem oraz motoryzacją.

Kiedy? 3 marca, w godz. 17:00–19:00
Gdzie? Business Link Trójmiasto, salka kreatywna, Olivia Gate, Aleja Grunwaldzka 472, Gdańsk

Fot.tyt.: Business Link Trójmiasto

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.