Sam Sobie Sterem. Zwiększ sprzedaż dzięki networkingowi

15 Paź

19 października, w gdyńskim Blues Clubie, odbędzie się piąte otwarte spotkanie Sam Sobie Sterem, na którym gościem będzie Maciej Świerczyński, który specjalnie dla Was przyjeżdża z Poznania.

Maciej Świerczyński sprawuje funkcję Dyrektora BNI Polska (organizacji założonej przez Briana Tracy, która jest największym networkiem na świecie),  Prezesa Zarządu w firmie Network Way Sp. z o.o., Członka Konwentu Seniorów SFBBC,  Mentora w AIP.

W pierwszej części gość opowie o swoim 10 letnim doświadczeniu jako przedsiębiorcy oraz swojej startowej hossie, bankructwie i obecnych sukcesach.

W kolejnej części będzie się można dowiedzieć,  w jaki sposób dzięki networkingowi można zwiększyć sprzedaż o 400%!

Agenda:

I część: 17:00 – 18:00
Przerwa; 18:00 – 18:15
II część: 18:15  19:15

Wstęp wolny, wystarczy, że na miejscu kupisz sobie coś do picia.

Znajdź Sam Sobie Sterem na:
kanał YouTubePlus Google
Napisz: samsobiesterem2@gmail.com

Rejestracja na platformie EVENEA: TUTAJ.

Marcin Młynarczyk, szef „Sam sobie sterem” mówi: Spotkania „Sam sobie sterem” wyszły z potrzeby pozyskania know-how,  jak robić biznes. Wiele osób jest już mocno zmotywowanych do robienia biznesu, jednak nie wiedzą nawet od czego zacząć. Inni zaś utknęli w miejscu i nie wiedzą,  w jaki sposób się wybić. Moja inicjatywa również ma na celu dać możliwość poznania się w trakcie spotkań mniejszych i większych przedsiębiorców, osób dopiero stawiających pierwsze kroki, inwestorów, osób szukających finansowania swojego biznesu, wspólników, kontrahentów, a nawet klientów. W skrócie, celem jest, aby próg wejścia do świata biznesu i jego bardziej zaawansowanych części obniżyć maksymalnie.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność sprawować patronat inicjatywie”Sam sobie sterem”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.