O czasie z Kobietą na Obrotach

23 Lis

Nie masz czasu? To tym bardziej powinnaś 27.11.2014 trafić na spotkanie Kobiety na Obrotach. Warto zastanowić się dlaczego tak pędzimy i właściwie dokąd pędzimy? Okazuje się, że większość ludzi nie ma w ogóle wizji siebie, a jeżeli stajesz się przedsiębiorcą,  to jest to kluczowy element do planowania jakichkolwiek działań. Gościem spotkania w Raddison Blu Hotel będzie Katarzyna Dorosz.

Zarządzanie sobą w czasie to w rzeczywistości zarządzanie życiem, zarządzanie swoją osobowością.To panowanie nad pewnym ciągiem zdarzeń. Zarządzanie czasem oznacza kontrolowanie kolejności podejmowanych działań. Zawsze masz możliwość wyboru czynności, którą zamierzasz następnie wykonać. Umiejętność wyboru między tym, co ważne, a tym, co błahe, jest zasadniczym czynnikiem warunkującym sukces w życiu prywatnym i zawodowym” – cytat z książki „Zjedz tę żabę” Briana Tracy.

Czy czas jest twoim przyjacielem, czy wrogiem?

Czy masz uporządkowany kalendarz i wszystko planujesz? Czasem im więcej zadań, tym jest więcej czasu, tylko trzeba nim umiejętnie gospodarować.

kno
                                            >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Uwaga! Z przyczyn niezależnych od Organizatorów spotkanie zostało odwołane. Poinformujemy o nowym terminie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.