Nadchodzi kolejna Noc Porażek!

12 Gru

Kolejne spotkanie FuckUp Nights Trójmiasto odbędzie się 18 grudnia (piątek) w Inkubatorze STARTER (Gdańsk, ul. Lęborska 3b). Start o godz. 19:00.

Wydarzenie to jest częścią międzynarodowej społeczności, organizującej co miesiąc spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się w 2012 roku w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na cały świat. W chwili obecnej spotkania FUN odbywają się w ponad 140 miastach w 50 krajach na całym świecie. W Polsce FuckUp Nights odbywają się m.in. w Trójmieście i w Warszawie.

Na najbliższym FuckUp Nights Trójmiasto gośćmi będą:

Aleksandra Harasiuk – zajmuje się przygotowaniem i wdrażaniem kompleksowych rozwiązań związanych z obsługą klienta, prowadząc firmę Good At Service. Stara się blogować o każdym aspekcie obsługi- sprzedaży, komunikacji, technologii na goodatservice.com. Fanka neurobiologii i socjologii oraz polskich przedsiębiorców z lat 20 ubiegłego wieku.

Jacek Kotarbiński – uznany autorytet świata marketingu. Ekonomista. Laureat konkursu Blog Roku 2012 Onet.pl, w kategorii „Blogi profesjonalne i firmowe”. Autor bestsellerowej „Sztuki rynkologii”. Autor bloga kotarbinski.com. Od 25 lat praktycznie wspiera firmy w zakresie rozwoju ich konkurencyjności, innowacji i marketingu. Trener biznesu, coach i konsultant zarządów. Mówca InfoShare, TEDx Gdynia, MEGA Rzeszów. Jego e-book Studiował w Niemczech, Austrii i Polsce. Doktorant Uniwersytetu Gdańskiego. Wykładowca Questus/Chartered Institute of Marketing, Akademii Leona Koźmińskiego, Wyższej Szkoły Bankowej, Uniwersytetu Gdańskiego. Autor publikacji w Onet Autorzy, „Marketingu w Praktyce” i „Marketer Plus”. Bloger „Harvard Business Review Polska”. Pomysłodawca fanpage’a Bareizmy Wiecznie Żywe.

Maciej Stępa – prezes firmy doradczej Profit Plus. Instruktor harcerski. Toastmaster. Przedsiębiorca. Pragnie być przywódcą, który dodaje otuchy i sił ludziom, którzy powierzają mu swój los. Chce pomagać podopiecznym rozwijać skrzydła i realizować potencjał.

Marta Szadowiak – Na co dzień CEO w agencji Projekt PR, która realizowała m.in. kampanię społeczną Dawca.pl – projekt promocji transplantacji i dawstwa z pomocą wykorzystania nowych mediów. Od święta smakuje świata podczas podróży dużych i małych. Kolekcjonerka wrażeń i przeżyć.

Paweł Klikowicz – koordynator i social media ninja kampanii „Dawca.pl – Bądź świadomym dawcą narządów”, zaszczepiający od 2007 roku ideę transplantacji w polskim społeczeństwie w sposób nieszablonowy. Doktorant z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, zainteresowany jest wpływem narzędzi marketingu społecznego na promocję idei transplantacji.

Poza opowieściami będzie oczywiście czas na pytania do gości (i odpowiedzi też) oraz nieformalne, kuluarowe rozmowy, zwane po staropolsku networkingiem.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane jest zarejestrowanie się stronie: http://funtrojmiasto9.evenea.pl/

Jarosław Łojewski, organizator, tel. 606 724 402, mail jarek@kreatyw.pro

Pomysł FuckUp Nights (pol. Noc Porażek) powstał w 2012 w Mexico City. Piątka przyjaciół po przejściu różnych porażek w biznesie stwierdziła, że warto o nich głośno opowiadać. Ponieważ są one nieodłącznym elementem każdej działalności, dzielenie się wiedzą na ich temat to nic innego jak zdobywanie cennego doświadczenia. To szansa, aby wiele osób mogło nauczyć się, jak wychodzić z porażek i jak wyciągać z nich coś dobrego dla siebie.

Skąd nazwa? „Fuckup” w potocznym rozumieniu  oznacza zarówno głupie błędy wynikające z niedbalstwa i bezmyślności, jak i osoby, które je popełniają.  A „Nights”, ponieważ spotkania odbywają się wieczorami, w niezobowiązującej atmosferze, w miejscach, pozwalających na rozmowę i zabawę przy muzyce i piwie.

fuckplak

Każde spotkanie FuckUp Night to 3-4 gości, którzy opowiadają historie swoich porażek. Czego dotyczyły? Co poszło nie tak? Jaką wyciągnęli z tego naukę? Co teraz zrobiliby inaczej? Prezentujący mają 10 minut, aby na wesoło lub na nieco poważniej zaprezentować historię, ilustrowaną dynamiczną prezentacją. Gośćmi FuckUp Nights są przedsiębiorcy, managerowie projektów, artyści, architekci, czy działacze społeczni. Każda branża jest przecież szansą na porażkę, która w wielu przypadkach okazuje się kluczowym elementem późniejszego sukcesu.

W Trójmieście spotkania organizowane są od marca br. przez firmę Kreatyw.Pro Jarosław Łojewski.

W dotychczasowych spotkaniach FuckUp Nights w Trójmieście gościło ponad 35 prelegentów oraz ponad 600 słuchaczy. Fragmenty spotkań możecie obejrzeć tutaj: http://video.fuckupnights.pl/.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.