Młody? Skuteczny! Sukces pierwszej edycji

16 Lip

13 lipca w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbyło się spotkanie w gronie przyszłych pracodawców i przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku. Przez ostatni miesiąc wybrana piętnastka programu Młody?Skuteczny!szkoliła się w obszarze skutecznej sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta.

Reprezentanci firm partnerskich mieli okazję opowiedzieć kilka słów o profilu działalności, a także zwrócić uwagę na to jakich osób szukają do swoich przedsiębiorstw. Uczestnicy natomiast dostali szanse na jak najlepsze zaprezentowanie siebie i swoich umiejętności.

mlod1
Podczas godzinnej sesji networkingowej, której towarzyszył poczęstunek i delikatne dźwięki muzyki, pracodawcy podjęli decyzje i przydziale uczestników do firm na trzymiesięczny staż. Negocjacje przebiegły w przyjaznej atmosferze, a pełni motywacji i chęci dalszej nauki stażyści już od wtorku sprawdzają się w prawdziwym świecie biznesu.

Model biznesowy zaproponowany przez Pomorską Fundację Inicjatyw Gospodarczych cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Miesięczne szkolenie systematyzujące wiedzę uczestników oraz późniejszy okres stażu jest rozwiązaniem chętnie przyjmowanym przez pracodawców. W planach mamy kolejne edycje programu, które tym razem dotyczyć będą Zarządzania Projektami i Office Managementu – zapowiadają organizatorzy.

ml2
Chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu.
Program wspierają: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku, Centrum Rozwoju JUMP, Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, my3miasto.pl, Radio Gdańsk oraz Outsourcingportal.pl.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.