Mediacje w biznesie

1 Gru

Kolejne spotkanie Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz” odbędzie się 14 grudnia 2016r. (środa) o godz. 17.00 (Urząd Miasta Gdyni ul. 10 Lutego 24, sala 107). Głównym tematem spotkania będą „Mediacje w biznesie”. Udział bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.

Jest wiele sposobów rozwiązywania konfliktów. Jednym z nich jest rozstrzyganie sporów przed sądem, które wiąże się z dużymi wydatkami oraz upływem czasu od wniesienia pozwu do uprawomocnienia się wyroku. Z tego właśnie powodu w szczególności w biznesie warto docenić rolę mediacji. W mediacji strony ustalają warunki, na jakich chcą, by Sąd orzekł w ich sprawie a Sąd może wydać wyrok już na pierwszej rozprawie. Jeśli jest cień szansy mediacja godzi skłócone strony.

Jak i kiedy mediować, jaka sprawa nadaje się do podjęcia mediacji? Odpowiedzi na te pytanie udzieli zaproszony gość spotkania Teresa Jarkiewicz – prawnik, mediator, członek Polskiego Centrum Mediacji, mentor Platformy.

W drugiej części spotkania odbędzie się szybka randka biznesowa, podczas której w ciągu zaledwie kilku minut rozmowy można znaleźć partnera biznesowego, poznać współpracowników lub po prostu wymienić się wiedzą i doświadczeniami.

Udział w spotkanie jest bezpłatny.
Zgłoszenia: a.berg@gdynia.pl, tel. 58 668 20 32
Ilość miejsc ograniczona.

Źródło: Informacja prasowa.

One Reply to “Mediacje w biznesie”

  1. komentarz dotyczacy p.Teresy Jarkiewicz

    nie polecam korzystania z jakich kolwiek usług tej kobiety.Mialem („przyjemność”) wspolpracy z ta pania nie zostaly mi zaplacone pieniadze za wykonana usługe.Wiec nie liczcie ze ta kobieta jest w stanie rozwiazac wasze problemy bo według mnie ma cos z głowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.