Książka z Kluczem

25 Wrz

12 października 2015r. o godz. 17.00 w Urzędzie Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24, sala 107 (I piętro), odbędzie się kolejne spotkanie Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz”.
Gościem spotkania będzie Marta Woźny- Tomczak, autorka książki pt. „Własny biznes – jak dojść do sukcesu? Praktyczny poradnik dla właścicieli firm i szefów zespołów”.

Marta Woźny – Tomczak od ponad 7 lat jest dyrektorem firmy Rekrutacyjno – Szkoleniowej Personia. Wcześniej pracowała w międzynarodowej agencji rekrutacyjnej, prowadziła headhunterskie procesy rekrutacyjne o ogólnopolskim i międzynarodowym zasięgu. Organizowała Assessment & Development Centre. Posiada ponad 9-letnie doświadczenie sprzedażowe. Obecnie prowadzi również sesje coachingu biznesowego i osobistego. Pracuje również jako trener wykorzystując swoje 9 letnie doświadczenie trenerskie z zakresu szkoleń sprzedażowych, rozwoju umiejętności menedżerskich i osobistych. Pracuje dla klientów biznesowych, jak i z branży administracji państwowej.

Na bazie własnych doświadczeń napisała książkę „Własny biznes – jak dojść do sukcesu?” dedykowaną przedsiębiorcom z różnym stażem na rynku – właścicielom firm, franczyzobiorcom, osobom planującym własny biznes, a także zarządzającym zespołem na co dzień. W książce zawarte są liczne case study, wyniki aktualnych badań rynkowych, historie żywych ludzi biznesu, jak i praktyczne ćwiczenia opracowane dla biznesu.

Uczestnicząc w spotkaniu dowiesz się:
–jak mieć WIĘCEJ czasu dla siebie
–jak stworzyć w pracy SPRAWNIE działające systemy, pozbawione Twojej osoby
–jak ZDROWO zrównoważyć życie zawodowe i rodzinne
–jak krok po kroku osiągać WOLNOŚĆ FINANSOWĄ

Zwyczajowo przewidziany jest czas na „kluczowe” rozmowy uczestników przy kawie i odrobinie słodyczy z gdyńskiej restauracji. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Osoba do kontaktu: Anna Berg, tel. 58 668 20 32; e-mail: a.berg@gdynia.pl.

Ludzie, którzy obierają wspólny kierunek i posiadają poczucie wspólnoty mogą szybciej i łatwiej osiągnąć swój cel, ponieważ się nawzajem napędzają” – FredHeismeyer.

Źródło: Informacja prasowa

One Reply to “Książka z Kluczem”

  1. Rewelacyjne spotkania, niesamowita atmosfera i ogromy przydatnej wiedzy, warto poświęcić te kilka godzin i zdobyć wiedzę pomocna w prowadzeniu bizsesu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.