„Książka z Kluczem”. Spotkanie z Kariną Sęp

6 Mar

Marcowe autorskie spotkanie Platformy pod hasłem „Książka z Kluczem”, odbędzie się 14 marca 2016r. o godz. 17.00 w Urzędzie Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24, sala 107 (I piętro). Gościem spotkania będzie Karina Sęp – autorka książek „ Mapa marzeń, mapa celów” oraz „Ogarnij swój dzień”.

Popularyzacja idei Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz” wzbudza zainteresowanie zarówno uczestnictwem w spotkaniach jak i tworzeniem wspólnoty działającej na rzecz przedsiębiorców. Do Platformy nadal mogą dołączyć wszyscy mali i mikro przedsiębiorcy, którzy chcą brać udział w wymianie doświadczeń i tworzeniu społeczności „Klucza”.

Karina Sęp jest coachem certyfikowanym przez International Coaching Community (ICC).
Od wielu pracuje jako manager w dużej firmie, co umożliwia spojrzenie na sprawy biznesowe poprzez pryzmat korporacji. Jest też mamą trójki dzieci i kobietą spełniającą własne marzenia.

Jest autorką dwóch książek:
„Mapa Marzeń – Mapa Celów” – to swego rodzaju podręcznik, jak zrobić mapę własnych celów, aby zweryfikować plany, porzucone marzenia i zwykłą codzienność. Jak znaleźć czas by pomyśleć, poczytać, pojeździć rowerem? Co zrobić, aby „zmieścić” w dwudziestu czterech godzinach to, co chcesz, i to, co ważne dla Ciebie?
Ogarnij swój dzień” – pomaga spojrzeć na życie i wprowadzić zmiany, które je ułatwią, uporządkują i ogarną właśnie.

Spotkanie zakończy szybka randka biznesowa. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji 4 minuty na rozmowę przy jednym stoliku (po 2 minuty na osobę). Podczas rozmów w parach, osoby prezentują swoją działalność i szukają płaszczyzny do możliwej współpracy.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem proszeni są o kontakt: Anna Berg, tel. 58 668 20 32; e-mail: a.berg@gdynia.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Źródło: Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.