Konkurs „Gdyński Biznesplan 2016” wystartował!

9 Sty

Z dniem 1 stycznia 2016 roku ruszyła XIV edycja Konkursu „Gdyński Biznesplan 2016”. Konkurs adresowany jest – tak jak do tej pory – przede wszystkim do osób nie prowadzących jeszcze działalności gospodarczej oraz do osób działających już na rynku małych przedsiębiorstw. Idea konkursu sprowadza się do umożliwienia wprowadzenia w życie własnego pomysłu biznesowego na konkretną działalność gospodarczą. Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości czeka na wszystkich, którzy myślą o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej w Gdyni.

Tym razem składać można projekty w trzech kategoriach:
INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA I TECHNOLOGIE – dedykowana innowacyjnym projektom, które będą mogły rozwijać się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, w oparciu o posiadaną przez PPNT infrastrukturę,
PRZEDSIĘBIORCZY STUDENT – wspierająca kształtowanie postaw aktywnych i przedsiębiorczych, dedykowana czynnym studentom i wspierająca ich projekty biznesowe rokujące powodzenie rynkowe,
OPEN – dedykowana wszystkim pozostałym osobom zainteresowanym prowadzeniem własnego biznesu bądź rozszerzeniem już istniejącej firmy.
XIV edycja Konkursu „Gdyński Biznesplan 2016” zostanie przeprowadzona w trzech etapach w terminie 02.01. – 03.06.2016 r.

W etapie I w dniach 02.01. – 31.01.2016 r. uczestnicy konkursu składają Organizatorowi TYLKO drogą elektroniczną Formularze Zgłoszeniowe w wybranej jednej z trzech kategorii do udziału w Konkursie wypełnione na stronach internetowych www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl lub www.gdynia.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2016 r. godz. 23.59.

W etapie II, który odbędzie się w dniach 11.02. – 31.03.2016 r., uczestnicy mogą wziąć udział w bezpłatnym 2–dniowym szkoleniu „Jak przygotować biznesplan z elementami modelu biznesowego i analizy finansowej” oraz dostarczą przygotowane biznesplany Organizatorowi w nieprzekraczalnym terminie do 31.03.2016 r.

W etapie III przeprowadzonym w dniach 11.04.–03.06.2016 r. uczestnicy, którzy złożyli gotowe biznesplany mogą wziąć udział w oferowanym przez Organizatora pakiecie szkoleniowym. Na tym etapie nastąpi wyłonienie maksymalnie po 5 finałowych projektów z każdej kategorii konkursowej, które walczyć będą o nagrody główne. W etapie tym finaliści, w trakcie indywidualnych spotkań z Jury Konkursu, zapoznają się z ewentualnymi uwagami jurorów na temat złożonych biznesplanów. Będą mieli też okazję wniesienia ostatnich poprawek i uzupełnień do swoich projektów. Etap ten kończy uroczysta Gala Finałowa w dniu 03.06.2016 r., podczas której ogłaszane są wyniki Konkursu i wręczane nagrody / wyróżnienia.

Dla laureatów Konkursu „Gdyński Biznesplan” przewidziano wiele cennych nagród i form wsparcia ich pomysłu biznesowego, łączna pula nagród to ponad 100 tysięcy zł. Dla laureata w każdej kategorii konkursowej przewidziana jest nagroda finansowa w kwocie 15 ty. zł fundowana przez PKO Bank Polski oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe. Na zgłoszenia do XIV edycji Konkursu czekamy do 31 stycznia 2016 r. – zachęcają organizatorzy z GCWP.

Szczegółowe informacje na stronie www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.