Kobiety z Wenus podbiły Trójmiasto

30 Wrz

Gdzie można w przyjemnej atmosferze posłuchać o pasji i przedsiębiorczości, jednocześnie degustując wyśmienitych mołdawskich win, aromatycznej włoskiej kawy oraz pyszności zaserwowanych przez blogerki kulinarne? Takie rzeczy tylko na konferencjach Wenusjanek!

Tym razem trójmiejska społeczność Wenusjanek spotkała się w malowniczo położonym hotelu Golden Tulip Gdańsk Residence, gdzie została ciepło powitana przez Daniela Danielewicza, dyrektora generalnego kompleksu. Na panie czekały welcome packi ufundowane przez Unilever, a także piękne stoiska wenusjankowych partnerów. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem spotkania Wenusjanki miały okazję poznać się bliżej, a także zapoznać się z ofertą takich firm jak Golden Tulip Gdańsk Residence, Douglas, Caffe VergnanoCricova, White 8, Collagen La Pure, Alles czy Pralines.

tyt

Swoją obecnością zaszczyciły przedsiębiorcze kobiety: Małgorzata Jasnoch, Prezes Zarządu Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości i szef Inkubatora STARTER, Natalia Bogdan, założycielka i Prezes Zarządu ogólnopolskiej agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego JOBHOUSE, oraz Sylwia Zaręba, blogerka modowa i stylistka znana jako Shiny Syl. W rozmowie z Katarzyną Sempołowicz-Lipską i Patrycją Bronk prelegentki wyjawiły między innymi nad jakimi projektami oraz z jakim zespołem pracują, w jaki sposób pasję można przekuć w intratne zajęcie i podzieliły się garścią inspiracji odnośnie ruszenia z własnym biznesem.

Od lewej: Patrycja Bronk, Katarzyna Sempołowicz-Lipska, Małgorzata Jasnoch
Od lewej: Patrycja Bronk, Katarzyna Sempołowicz-Lipska, Małgorzata Jasnoch

Nie zabrakło energetycznej i wesołej zabawy networkingowej, dzięki której panie miały szansę na jeszcze lepszą integrację. Podczas spotkania na panie czekało wiele atrakcji, a wśród nich makijaż oraz manicure wykonane przez zdolne wizażystki z Perfumerii Douglas w CH Alfa w Gdańsku.

wenus3

Zwieńczeniem wieczoru była loteria wizytówkowa, a w niej do wygrania m.in. voucher na konsultację, zaproszenia na brunch w hotelu Golden Tulip, zestawy Revitalash czy ręcznie wytwarzana biżuteria autorstwa jednej z Wenusjanek, Elżbiety Koniecznej.

Wydarzenie zostało uwiecznione na zdjęciach przez Macieja Bućko (amphoto.pl) oraz na filmie przez Łukasza Termenę.

Organizatorem Wenusjanek jest firma Com Creation, zaś partnerem organizacyjnym firma Alternativva.

Koordynatorki już planują grudniową edycję, a tymczasem zapraszają do udziału panie oraz wystawców w targach Be Pretty Fair, które odbędą się w 8 listopada w sopockiej Zatoce Sztuki.

Fot. M. Bućko amphoto.pl

Źródło: Informacja prasowa

One Reply to “Kobiety z Wenus podbiły Trójmiasto”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.