Kobieca (nie tylko!) Natura Inżynierii

11 Cze

Praca z nowymi technologiami to już w zasadzie codzienność w każdej nowoczesnej firmie. Czasem od odpowiednio napisanego kodu zależy bezpieczeństwo, a sztuczna inteligencja to już nie przyszłość ale teraźniejszość. Zdają sobie z tego sprawę eksperci firmy UTC Fire and Security, która będzie gospodarzem spotkania skoncentrowanego mocno na nowych trendach w branżach technologicznych, a odbędzie się ono 16.06.2018 w godz. 12:00-15:30 w Hotelu Scandic w Gdańsku. Wstęp wolny ale wymagana jest rejestracja.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i sztuczną inteligencją. Będzie to niezwykła okazja do poznania inspirujących osób i porozmawiania z nimi przy filiżance pysznej kawy. – Przygotowaliśmy atrakcje, dzięki którym rozwiniesz kompetencje i być może poznasz swojego nowego pracodawcę – zapowiadają organizatorzy. I dodają: –  Zapraszamy Panie, Panów oraz… dzieci. Na czas, gdy rodzice będą zajęci networkingiem, wykładami i warsztatami, dla najmłodszych przygotowano Dziecięcą Naturę Inżynierii – ciekawy program, w duchu futurystycznych projektów i kreatywnych zabaw!

 

Dziecięca Natura Inżynierii

Bilety: kobiecanatura2018.evenea.pl.

Warto wziąć udział w spotkaniu, aby
• dowiedzieć się więcej na temat pracy w branży technologicznej.
• sprawdzić, czy taka praca jest dla Ciebie.
• porozmawiać o aktualnych ofertach pracy w firmie UTC Fire&Security, która jest głównym organizatorem spotkania
• spędzić wartościowy czas w gronie ciekawych, inspirujących ludzi.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Aleksandra Przegalińska, ekspertka od sztucznej inteligencji, rozwoju nowych technologii, zwłaszcza technologii zielonej i zrównoważonej, humanoidalnej sztucznej inteligencji, robotów społecznych i technologii ubieralnych. Obecnie eksperymentuje z trackerami mózgu w MIT.

 

Aleksandra Przegalińska

Każde jej wystąpienie to potężna dawka wiedzy podanej w przystępny sposób i moc inspiracji. Swój wykład przygotowany dla uczestników wydarzenia zatytułowała: “Przyszłość interakcji człowiek-maszyna”

Dodatkowe atrakcje:
• Warsztaty Lego4Scrum – praktyczne ujęcie najpopularniejszej metodyki wytwarzania oprogramowania;
• Escape roomy z zagadkowymi produktami UTC Fire&Security w roli głównej;
• Dziecięca Natura Inżynierii, czyli przestrzeń dla dzieci; gdy rodzice będą zajęci wykładami, warsztatami i rozmowami dzieci spędzą ciekawie czas z “mrożącymi krew” eksperymentami, ozorobotami oraz zagłębią się w glutologię stosowaną,
• Lunch i prezent-niespodzianka dla każdego

Organizatorem spotkania jest firma UTC Fire&Security.

 Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.