Jesteś młody? Wykorzystaj swój potencjał!

23 Maj

Powstał nowy projekt Pomorskiej Fundacji Inicjatyw Gospodarczych znanej do tej pory przede wszystkim z programu „Code 2.0 – i Ty możesz zostać programistą!”. Tym razem PFIG proponuje profesjonalny trening biznesowy rozwijający umiejętności miękkie, tak bardzo potrzebne u pracowników z obszarów: sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania projektami, social media czy copywritingu. Trwa nabór do projektu.

Model projektu jest analogiczny do Code 2.0. Szkolenie, staż, zatrudnienie. A jak to działa? Uczestnicy przechodzą intensywne, miesięczne szkolenie w zakresie wcześniej ustalonym z pracodawcami. Pierwsza edycja poświęcona będzie obszarom skutecznej sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klienta. Następnie kandydaci trafiają do firm partnerskich na 3 miesięczne staże, podczas których będą doskonalić nabyte umiejętności. Jednak to nie wszystko! Po stażu każdy uczestnik ma zagwarantowane trzymiesięczne zatrudnienie– zachęcają organizatorzy.

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

  • Osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy jako bezrobotne
  • Wiek do 30 roku życia
  • Zamieszkałe w województwie pomorskim

Projekt realizowany jest wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Gdańsku, który rekrutuje przyszłych uczestników na podstawie swojej bazy osób pozostających bez zatrudnienia.
„Młody? Skuteczny!” to odpowiedź na obecną sytuację na rynku pracy. Celem jest obalenie stereotypu dotyczącego praktyk i staży kojarzący się z parzeniem kawy i kserowaniem tysięcy dokumentów. Pomorska Fundacja Inicjatyw Gospodarczych daje szanse młodym na dobry zawodowy start.

Rekrutacja trwa do 31 maja.

Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji na Facebooku – Zainteresowanie zarówno pracodawców jak i potencjalnych uczestników jest ogromne, dlatego nie przegap swojej szansy! – dodają organizatorzy.

Nasz portal wspiera medialnie projekt Młody? Skuteczny.

Do patronów medialnych dołączył również OutsourcingPortal.

Źródło: Informacja prasowa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.