Go Creative. Speed Date.

7 Lut

13 lutego o godzinie 17.30 przyjdź do Startera i weź udział w szybkiej randce z biznesem „Speed Date”. Spotkaj się z mentorami branż kreatywnych i założycielami kreatywnych start-upów i skonsultuj z nimi swój pomysł na biznes. Według zasad Speed Date będziesz mieć 5 minut na przeprowadzenie rozmowy z każdym z mentorów.

Już dziś zastanówcie się jakie pytania chcielibyście im zadać. Biorąc udział w evencie dowiesz się też wszystkiego o Go Creative Biznes na Start, poznasz wielu inspirujących ludzi i skorzystasz z możliwości konsultacji złożenia aplikacji do projektu.

Speed Date
Speed Date

Co zyskują osoby biorąc udział w projekcie?

Cykl szkoleń z zakresu przedsiębiorczości, doradztwo ze strony ekspertów i praktyków branży, przygotowanie do stworzenia modelu biznesowego swojej działalności, networking i wymianę idei i pomysłów!

Co mogą zyskać zakładając działalność gospodarczą:

go2
Speed Date

Nagrody pieniężne i rzeczowe (15 000 zł za 1.miejsce), nagrody w postaci usług dla Twojej firmy, biurko w STARTERZE dla 1 zwycięskiego modelu, rekomendacje dla wniosków składanych w Powiatowym Urzędzie Pracy, darmową obsługę księgową, możliwość objęcia półroczną asystą mentora, możliwość skorzystania z doradztwa indywidualnego, warsztaty biznesowe.

Zobacz także: >>Go Creative. Biznes na start. Kończymy projekt – kreatywne firmy zaczynają<<


Źródło fot.: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.