Gdański Tydzień Bezpieczeństwa Ekonomicznego

1 Maj

Miasto Gdańsk ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa ekonomicznego mieszkańców i mieszkanek Gdańska dzięki wdrożeniu Programu Bezpieczeństwa Ekonomicznego i Wsparcia Osób Zadłużonych. W ramach Gdańskiego Tygodnia Bezpieczeństwa Ekonomicznego w Starterze w dniu 9 maja br. powstanie 6 bezpłatnych punktów konsultacyjnych.

Obecnie zmieniające się uwarunkowania społeczno-gospodarcze w Gdańsku wymagają zwrócenia naszej uwagi na dwa aspekty: bezpieczeństwa ekonomicznego i zadłużania. Katalog tematów z tym związanych jest bardzo szeroki, począwszy od zwiększenia dostępności pożyczek i kredytów, możliwości inwestowania w różne instrumenty finansowe oraz irracjonalnej konsumpcji po oszustwa i wyłudzenia wobec osób starszych w zakresie podpisywania niekorzystnych umów na usługi telekomunikacyjne, internetowe i energetyczne.

Miasto Gdańsk ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa ekonomicznego mieszkańców i mieszkanek Gdańska dzięki wdrożeniu Programu Bezpieczeństwa Ekonomicznego i Wsparcia Osób Zadłużonych.

W ramach Gdańskiego Tygodnia Bezpieczeństwa Ekonomicznego w Starterze w dniu 9 maja br. powstanie 6 bezpłatnych punktów konsultacyjnych:

1.Krajowy Rejestr Długów – sala Bruksela, godz. 10 30-15 00.
2.Pomorski Fundusz Pożyczkowy – sala Dubaj, Doradztwo w zakresie finansowania działalności gospodarczej, godz. 11 00-14 00.
3.Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej, Doradztwo w zakresie prawno – finansowym, sala Tokio, godz. 09 00-12 00.
4.Doradca STARTERA*: Anna Austen-Palicka, Doradztwo prawne z zakresu zabezpieczenia biznesu, sala Crazy Room, godz. 11 00 – 14 00.
5.Doradca STARTERA*: Krzysztof Chomicz, Doradztwo z zakresu rozwijania biznesu oraz unikania kryzysu w firmie, sala Crazy Room, godz. 11 00-14 00.
6.Doradca STARTERA* – Agnieszka Płoska, doradztwo w zakresie crowdfundingu, sala BERLIN, godz. 11 00-14 00.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo TUTAJ.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.