Creative People/ Creative Ideas z Arkiem Skuzą

15 Paź

Starter zaprasza na inspirujące spotkanie z cyklu Creative People / Creative Ideas z Arkiem Skuzą. Arek Skuza – założyciel iTraff Technology, biznesmen, umieszczony przez magazyn Brief wśród 50 najbardziej kreatywnych polskich przedsiębiorców.

Udzielał wywiadów dla magazynów: Forbes, Newsweek czy Huffington Post, więc na pewno nie będzie miał problemów z odpowiedzią na pytania zadawane przez uczestników spotkania.

„Uwielbiam sprzedawać i budować z ludźmi biznesy. Moje naturalne predyspozycje pozwalają mi zarządzać zespołami i ciężko pracować z nimi przy budowaniu wartości firmy” mówi Arek. „Co jakiś czas staram się oddać trochę wysiłku, wiedzy, godzin i czasu, aby dołożyć coś do polskiej sceny młodych firm.”

Anna Osińska z gdańskiego Startera zachęca: ,,Na spotkania z cyklu Creative People / Creative Ideas zawsze staramy się zaprosić inspirujące osoby, z ciekawym doświadczeniem biznesowym. Tym razem naszym gościem będzie Arek Skuza, który ma ogromne doświadczenie w budowie i rozwoju firm, ale także w pozyskiwaniu inwestorów i w budowaniu sieci kontaktów. Arek z chęcią opowie o tym co Was interesuje, więc zachęcam do przesyłania nam pytań i oczekiwań odnośnie spotkania, dzięki temu Arek będzie mógł się przygotować”.

Spotkanie jest bezpłatne. Wystarczy dołączyć do wydarzenia na
Facebooku.

Kiedy i gdzie?
23 października, godz. 17.00, Crazy room, Starter (ul. Lęborska 3B, Gdańsk)

Arek Skuza

Przedsiębiorca. Biznesmen. Udzielał wywiadów dla magazynów Forbes, Newsweek, Huffington Post i wielu innych. Jeden z 50 (26ty) najbardziej kreatywnych przedsiębiorców w Polsce (według magazynu Brief Marketing).

Jego specjalności? Sprzedaż – Startupy – Idee – Łączenie ludzi
Posiada globalną sieć zaufanych przyjaciół w obszarach: Informatyka, Software, Design, Komunikacja, Sprzedaż, Zachowania społeczne i Motywacja.

Założył pierwszą firmę w 2003 i od tego czasu kontynuuje swoją przedsiębiorczą podróż. Założyciel iTraff Technology – technologii rozpoznawania obrazów, która możliwa jest do zaimplementowania w sieci web i aplikacjach mobilnych. Jednym z obszarów, na których firma się koncentruje jest rozpoznawanie wielu obiektów i obiektów 3D. W iTraff Technology zainwestowali m.in. Innovation Nest, SpeedUp Venture Capital Group, Rafał Han, a także Stephane Senkowski. Startup zgromadził wiele nagród w kraju i za granicą. Wygrał konkurs Fundacji Europeana (działającej przy współpracy z Komisją Europejską), w Wiedniu, podczas konkursu Startup Week 2011, został zakwalifikowany do dziesiątki najlepszych startupów europejskich (spośród ponad 500 zgłoszeń). W Polsce zwyciężył w Startup Fest 2011, imprezie organizowanej przez jedną z największych krajowych spółek medialnych, Agorę SA.

Arek przemawia także na konferencjach (niezbyt często, ale czasem):
– Hive53, Kraków
– Generation Mobile, Warszawa
– InternetBeta 2012, Rzeszów
– Vator.Tv, San Francisco
– Startupweek 2011, Wiedeń
– Digital Creativity, Dallas
– Startup Highway, Wilno
– Advertising Week 2013, Nowy Jork


Fot. ze zbiorów Startera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.