Cenna wiedza za darmo nie tylko dla młodych

30 Kwi

Przywództwo, zarządzanie zespołem i projektami, finanse, rekrutacja, komunikacja – to tylko niektóre dziedziny, które bezpłatnie będą mogli zgłębić uczestnicy IV edycji Akademii Młodego Lidera, organizowanej w czerwcu przez Gdańską Fundację Menedżerów, we współpracy z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER. Rekrutacja do tego programu potrwa do 15 maja.

Akademia Młodego Lidera to 5-dniowe, intensywne warsztaty, które w tym roku odbędą się od 3 do 7 czerwca.Podczas warsztatów rozwijane są praktyczne umiejętności przywódcze, a ich uczestnicy pracują na tzw. studiach przypadku, czyli sytuacjach przeniesionych na salę wykładową z realnego biznesowego życia. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy i praktycy biznesu, którzy na co dzień są wykładowcami Executive MBA.

Akademia Młodego Lidera GFKM skierowana jest przede wszystkim do osób, które ukończyły 24 lat, mają już pewne, choć na tym etapie życia niewielkie, doświadczenie zawodowe i chcą rozwijać kompetencje niezbędne do efektywnego zarządzania.

Do udziału w programie zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli fundacji, stowarzyszeń i startupów, które mają ograniczony budżet na rozwój własny i pracowników. Akademia to dla nich doskonała okazja, by pogłębić wiedzę i rozwinąć umiejętności niezbędne do sprawnego liderowania organizacji – mówi Ewa Porowska, koordynatorka Akademii Młodego Lidera GFKM. I dodaje: – Duże zainteresowanie obecną, a także poprzednimi edycjami Akademii, świadczy o tym, że młodzi, ambitni menedżerowie są głodni praktycznej wiedzy, serwowanej przez doświadczonych wykładowców i trenerów-praktyków. Mówiąc młodzi, mamy na myśli młodych stażem, a nie wiekiem – nie stawiamy bowiem uczestnikom górnej granicy wieku.


Kandydaci do Akademii Młodego Lidera przechodzą przez dwustopniową rekrutację. W pierwszym etapie proszeni są o przesłanie CV i wypełnienie formularza osobowego, dostępnego na www.akademiamlodegolidera.pl, w którym przedstawiają między innymi swoją motywację do udziału w projekcie i opisują historię sukcesu, w której odegrali rolę lidera. W drugim etapie z wybranymi osobami przeprowadzane są rozmowy kwalifikacyjne. Akademia Młodego Lidera przyjmie ostatecznie 20 uczestników.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.