Biznes KROK po KROKU – VII Konferencja dla Przedsiębiorczych

19 Cze

Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa zaprasza na cykl wykładów poświęconych różnym aspektom prowadzenia własnej firmy, czyli konferencję Biznes KROK po KROKU.

Spotkanie Biznes KROK po KROKU to doskonała okazja do nawiązania nowych, cennych znajomości z przedsiębiorcami, managerami oraz ambitnymi pionierami rynku. Zaproszeni goście, praktycy z zakresu finansów, księgowości, sprzedaży, PR i marketingu, podzielą się swoimi doświadczeniami i zdradzą tajniki skutecznego działania w biznesie.

Podczas wykładów uczestnicy dowiedzą się m.in. jak rozliczać użytkowanie samochodu firmowego zgodnie z obowiązującymi przepisami, jak ustrzec się kruczków prawnych przy zawieraniu umów, co robić, by potencjalni klienci dowiedzieli się o firmie i o tym, co ma do zaoferowania oraz jak z sukcesem budować swoją własną markę.

VII Konferencja dla Przedsiębiorczych Biznes KROK po KROKU odbędzie się 26 czerwcaInkubatorze STARTER, przy ul. Lęborskiej 3B w Gdańsku. Rejestracja uczestników rusza od godziny 9:00.

Wstęp: Konferencja jest bezpłatna, jednak organizatorzy pobierają 19 zł opłaty rejestracyjnej, która jest gwarancją obecności uczestnika. 10 pierwszych osób, które zgłoszą się na konferencję i podadzą hasło: my3miasto.pl – udział bezpłatny.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.