Bezpłatne szkolenia w Gdańsku z bezpieczeństwa sieci

29 Wrz

30 października w Gdańsku odbędzie się bezpłatne szkolenie poświęcone bezpieczeństwu infrastruktury IT – w ramach Roadshow Axence, który swoim zasięgiem obejmie łącznie 11 miast na terenie całej Polski. Oprócz możliwości udziału w wykładach eksperckich i praktycznych pokazach technicznych, uczestnicy otrzymają za darmo licencje na oprogramowanie zapewniające ochronę komputera.

Szkolenia skierowane są do osób poszukujących skutecznych rozwiązań do zabezpieczenia sieci komputerowych. Podczas spotkań prelegenci poruszą tematy związane m.in. z najczęstszymi zagrożeniami dla infrastruktury IT, sposobami walki z niebezpieczeństwem w sieci, monitorowaniem pracowników czy zintegrowanym zarządzaniem zasobami IT w organizacji.

–  Bezpieczeństwo IT to obecnie jeden z najistotniejszych warunków funkcjonowania praktycznie każdej firmy czy instytucji – tłumaczy Grzegorz Oleksy, dyrektor firmy Axence i jeden z prelegentów podczas szkoleń. – Tempo, w jakim pojawiają się nowe zagrożenia, obliguje osoby odpowiedzialne za sprawne funkcjonowanie infrastruktury IT, do ciągłego poszerzania wiedzy na temat obszarów i potencjalnych źródeł ryzyka. Tegoroczna edycja naszych szkoleń szczególny nacisk kładzie nie tylko na coraz szersze spektrum zagrożeń, ale przede wszystkim na dobre praktyki i skuteczne metody prewencji. Nie zapomnimy również o tak oczekiwanym przez wielu uczestników temacie, jakim niezmiennie jest monitorowanie pracowników – jego zasadność, cele oraz praktyczne aspekty wdrożenia go w organizacji – dodaje.

szkolenia

Każdy z uczestników otrzyma za darmo komercyjne licencje na oprogramowanie zapewniające ochronę komputera oraz imienny certyfikat.

Organizatorem szkoleń jest firma Axence, oferująca oprogramowanie do kompleksowego zarządzania infrastrukturą informatyczną, przy współpracy z Bakotech, SpamTitan i Webroot.

Oficjalna strona szkoleń: http://szkolenia.axence.net

Rejestracji można dokonać pod adresem: http://axence.net/szkolenia/

Uwaga. Miejsc już brak. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z organizatorami.
Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.