Będzie (o) pięknie, czyli SWP i Miasto Sopot zapraszają na Coffitivity #4

23 Cze

To już czwarte spotkanie z autorskiego cyklu adresowanego do trójmiejskiej społeczności twórców, organizatorów i kreatywnych przedsiębiorców. Tym razem będzie (o) pięknie, czyli o talencie, finezji, rzemiośle i sztuce. Czerwcowe Coffitivity #4, na które organizatorzy zapraszają do kawiarni artystycznej Młody Byron w Dworku Sierakowskich, odbędzie się we wtorek 30 czerwca.

Coffitivity to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć fanów dobrej kawy, ciekawych ludzi i inspirujących spotkań networkingowych. Czwarte sopockie spotkanie odbędzie się pod hasłem: Najlepsi przyjaciele (nie tylko) kobiety, czyli jak zaprojektować ponadczasowe piękno. Cykl organizuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” we współpracy z Miastem Sopot.

Dlaczego warto?
W obecnych czasach osoby prowadzące własną firmę rzadko wychodzą poza tabelki i biznesplany, podejmują decyzję i ryzyko, postępując zgodnie z intuicją. Tymczasem na sukces składa się nie tylko strategia – zawsze pomogą dobrze wykorzystane okazje, a czasem przypadek i odrobina szczęścia. Gdy w dobie elektronicznych gadżetów, produkcji masowej i nieustannego pośpiechu coraz trudniej znaleźć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, może właśnie indywidulane podejście – do materiału, projektu, produktu, współpracownika i każdego klienta – jest sposobem na sukces?

Na czerwcowym Coffitivity w Sopocie, gość specjalny – Aleksander Gliwiński – opowie o świadomych wyborach, decyzjach i prowadzeniu interesów nie w zgodzie z trendami, ale z samym sobą. Będzie też o korzeniach i tradycji rodzinnej, z którą wygrać było nie sposób i wartościach związanych z rodzinnym biznesem.

Gość specjalny:
Aleksander Gliwiński – jeden z najbardziej utalentowanych projektantów i twórców biżuterii w Polsce. W autorskiej pracowni, która mieści się w Sopocie, od ponad 20 lat realizuje własne nieszablonowe projekty. W swoich realizacjach uwielbia wychodzić poza kanony i eksperymentować z modą. Niezwykła jakość wykonania i szczegółowość przyniosły mu sławę w kraju i za granicą. Jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, a także uczestnikiem i współautorem pokazów mody. W 2013 roku został uhonorowany statuetką oraz certyfikatem TOP MODA przyznaną przez Polską Akademię Mody.

Program spotkania:
18:00 Coffitivity intro
18:15 Aleksander Gliwiński o tym, jak zaprojektować ponadczasowe piękno
od 19:00 Networking

Jak zawsze będzie niebanalnie i zajmująco. Organizatorzy gwarantują dobrą kawę i smaczne „co nieco”, a atmosfery dopełnią kawiarnia artystyczna Młody Byron i Dworek Sierakowskich. Warto również pamiętać o zabraniu wizytówek – wśród dla uczestników spotkania rozlosowana zostanie niespodzianka.

Kiedy: 30 czerwca 2015 r. (wtorek), godz. 18:00
Gdzie: Młody Byron / Dworek Sierakowski, Sopot, ul. J. Czyżewskiego 12

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #4 należy się zarejestrować.

                                      >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

O Coffitivity:
Sopockie sesje Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie kreatywnych środowisk Sopotu. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania ciekawych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań i ludzi, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.