„Złóżmy sobie świąteczne życzenia”

19 Gru

Duża szczęścia, pomyślnego zdania sesji i masy przyjaciół, miru, zdrowia, stabilności, dużo jedzenia do zjedzenia. To tylko niektóre z życzeń, jakie gdańszczanom składają ambasadorzy akcji Łączy nas Gdańsk, którzy pochodzą z różnych krajów i wyznają różne religie. Z okazji nadchodzących świąt powstał uroczy filmik z życzeniami od serca. Każdy z mieszkańców może nakręcić swoje wideo i wziąć udział w świątecznym konkursie z nagrodami.

W Gdańsku mieszka wielu cudzoziemców. Choć nie wszyscy obchodzą święta, to w tym magicznym, świąteczno–noworocznym czasie są z nami. Niezależnie czy przyjechali z drugiego końca Europy czy z zupełnie innego kontynentu, siadamy do wspólnego stołu, jesteśmy razem. Ten filmik to pokazuje – podkreśla Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej. – Największym kapitałem każdego miasta są ludzie, a Gdańsk od wieków jest miastem, w którym przeplatają i łączą się historie ludzi z całego świata, tworzymy unikalną wspólnotę wspólnot. Właśnie w święta możemy to w szczególny sposób zamanifestować. A po nich zadbajmy, by ten dobry klimat przenieść w codzienność.

https://www.facebook.com/laczynasgdansk/videos/777791695738984/

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nakręcić krótki filmik z życzeniami. Potem trzeba go opublikować na portalu Facebook na wydarzeniu “Złóżmy sobie świąteczne życzenia”. Filmik nie powinien trwać dłużej niż 60 sekund. Liczy się kreatywność.

Konkurs trwa do 31 grudnia 2017 roku, do godz. 23.59. Spośród wszystkich prac zostanie wyłoniona jedna, najlepsza w ocenie Komisji Konkursowej – najbardziej oryginalne i kreatywne wideo z życzeniami świątecznymi wpisujące się w ideę kampanii Łączy nas Gdańsk. (Więcej informacji o kampanii dostępne jest na stronie: www.gdansk.pl/laczy-nas-gdansk/).

Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 10 stycznia do godz. 16.00. Do wygrania jest roczny karnet do Cinema City Krewetka w Gdańsku. Więcej informacji o konkursie oraz jego regulamin na stroniewww.facebook.com/events/376027656154012/.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.