Zawodnicy Red Bull’a będą trenowali w gdyńskim JUMPCITY

8 Lis

Gdyński Park Trampolin JUMPCITY na dwa dni stanie się areną treningową dla światowej sławy zawodników Dirt MTB i BMX. 11 i 12 listopada bracia Szymon i Dawid Godziek będą mieli okazję poćwiczyć „na sucho” swoje triki i sprawdzić swoją formę po skończonym sezonie. Jeżeli pogoda dopisze, przewidziana jest również krótka sesja na lokalnej trasie zlokalizowanej w lasach oliwskich, przy ul. Polanki.

Szymon i Dawid to utytułowani zawodnicy, którzy wykonują ewolucje na rowerach, zdobywając czołowe miejsca w światowej klasy konkursach. Sponsorowani przez firmę Redbull riderzy przygotowują się do udziału w grudniowym NITRO CIRCUS LIVE na Stadionie Narodowym w Warszawie.

JUMPCITY to ponad 400 m kw. trampolin połączonych w jedną wielką JUMP arenę, basen z gąbkami i ścieżkę akrobatyczną. Obiekt jest wyposażony w profesjonalny sprzęt treningowy i dostępny dla każego, chcącego doskonalić swoje umiejętności lub po prostu świetnie się bawić.

5 Replies to “Zawodnicy Red Bull’a będą trenowali w gdyńskim JUMPCITY

 1. Andrzej Dirty można zacząć trenować w od przyszłego roku. A dokładnie od wiosny bo na ten termin przewidywany jest projekt powstania hop.

 2. Bracia, wpadnijcie na Freedom Skatepark. Hala znajduje się na terenach postoczniowych w samym centrum Gdańska. Wejście historyczną bramą od ul. Doki 1. Najbliższe dni, kiedy będzie otwarte, to 16 – 17 listopada. Na pewno znajdziecie tam jakieś przeszkody, na których da się potrenować 🙂

  • Freedom Skatepark jest genialna miejscówą, ale dirtu tam nie potrenujemy 🙂
   Gdyby było jakieś miejsce z chociaż jednym pełnowymiarowym drewnianym przesuwanym kickerem dirtowym, to przysięgam, że bym się przeprowadził w okolice tego miejsca 😀

   Pozdro dla Freedom Skatepark!

 3. 1. Cieszę się, że zobaczę Godźków na żywo.
  2. Przydałby się jakiś dach pod którym można by potrenować dirty, przez tych kilka ciemnych i mokrych miesięcy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.