Zakochane Impro (KONKURS)

24 Sty

Impro Atak zaprasza wszystkich zakochanych na Walentynkowe impro! Luty jest miesiącem miłości, w związku z czym zespół wspaniałych artystów przyjeżdża do Sopotu 16 lutego o godz. 19:00 z Improwizowaną Komedią Romantyczną, na którą mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Jak zwykle artyści będą nieprzygotowani, cała historia powstanie dopiero na Waszych oczach i będziecie jedynymi widzami, którzy będą mieli okazję zobaczyć ten wyjątkowy spektakl, ponieważ on już nigdy i nigdzie nie będzie zagrany. To, co się wydarzy na scenie, zależy od Was i pozostanie w pięknych ścianach Opery Leśnej w Sopocie.

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc na stronach Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na Impro Atak w Sopocie!

                                        Co uważa się za symbol Walentynek?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (14 lutego) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – WALENTYNKI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 14 lutego, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl IMPRO ATAKu.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.