Zainspiruj się na Young Business Festival 2017

22 Wrz

Nadchodząca jesień zapowiada się bardzo pobudzająco, gdyż wraz z nią nadchodzi kolejna odsłona festiwalu młodej przedsiębiorczości, czyli Young Business Festival. SFBCC zaprasza już 21 i 22 października 2017 roku do gdańskiego Hotelu Almond przy ulicy Toruńskiej 12 na inspirujące prelekcje, prowadzone przez praktyków ze świata biznesu, którzy zmotywują uczestników do działania i realizacji swoich celów.

W tym roku odbędzie się IX edycja konferencji Young Business Festival. Event adresowany jest do wszystkich młodych, przedsiębiorczych ludzi. Przez 2 dni eksperci zgromadzą się w jednym miejscu, by zetknąć praktykę z teorią i pokazać jak wygląda biznes od zaplecza.

Tegoroczna edycja podzielona będzie na trzy bloki tematyczne: z zakresu motywacji, przedsiębiorczości oraz innowacji w biznesie. Na festiwalowej scenie wystąpią między innymi: Daniel Demko – CEO HR Partner, Natalia Bogdan – prezes zarządu międzynarodowej agencji rekrutacyjnej Jobhouse, Łukasz Dusza z Time For Design oraz Przemysław Sola – manager trójmiejskiego Business Link.

 

Szczegółowy harmonogram już wkrótce na stronie Young Business Festival, a do tego czasu zachęcamy do śledzenia profilu wydarzenia na fanpage’u, gdzie na bieżąco informujemy o szczegółach – informują organizatorzy.

Organizatorem cyklu prelekcji i warsztatów jest Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak wymagane są zapisy.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.