Wykorzystaj hormony na swoją korzyść (PATRONAT)

27 Sty

Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o hormonach ale boisz się zapytać – tak parafrazując tytuł filmu Woodego Allena – można pokrótce określić temat najbliższego spotkania z cyklu „Na skrzydłach marzeń”, które odbędzie się 5 lutego 2020 roku o godz. 18:00 w O4 Flow w Olivia Business Centre – budynek – GATE (wejście obok Starbucksa – I. piętro).

Anna Kunicka, organizatorka cyklu mówi: – Jesteśmy kobietami, pięknymi, zadbanymi, pełnymi energii. Chcemy uprawiać sport, kochać się i żyć pełnią życia wtedy kiedy mamy na to ochotę. Jak to zrobić, gdy nasz wewnętrzny hormonalny mechanizm czasem stawia opór i nie pozwala działać? Kiedy i gdzie szukać wsparcia? Jak świadomie przyjmować zmiany następujące wraz z wiekiem? Czy i jak stosować hormonalną terapię zastępczą? Odpowiedzi uzyskasz podczas najbliższego spotkania z cyklu Na skrzydłach marzeń!

I dodaje: – Wspierać nas będzie i odpowiadać na wszystkie pytania wspaniała kobieta, Dr Magdalena Wójcik– absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku w dziedzinie położnictwa i ginekologii, w trakcie specjalizacji z endokrynologii, doświadczenie zdobywała pracując w Wojewódzkich Szpitalach Zespolonych w Gdyni oraz ambulatoryjnie w Poradni Położniczo-Ginekologicznej NZOZ Wzgórze Św. Maksymiliana w Gdyni oraz evi-Med i Swissmed. Prowadzi prywatny gabinet w Gdańsku, w którym świadczy usługi z zakresu ginekologii, położnictwa, endokrynologii ginekologicznej i ginekologii estetycznej. Pełna empatii, troski o pacjentki, życzliwa i serdeczna. Jej otwartość i wyjątkowe podejście sprawia, że pod drzwiami gabinetu ustawiają się zarówno nastolatki jak i kobiety dojrzałe.

Ideą spotkań Na skrzydłach marzeń jest stworzenie przestrzeni motywacyjnej i inspiracyjnej dla kobiet. Z równą przyjemnością wśród uczestniczek powitamy właścicielki biznesu i nauczycielki, studentki i emerytki, introwertyczki i ekstrawertyczki, dziewczyny pasjonujące się technologią i artystki. Chcemy abyście poczuły się u nas dobrze, żebyście wzajemnie się inspirowały, wspierały albo po prostu umówiły się na kawę i porozmawiały. Zaprosimy również gości, którzy będą Was wspierać i prowadzić do najlepszego, świadomie kreowanego przez Was życia! – zachęca Anna Kunicka.

Kiedy? 5 lutego o 18.00.
Gdzie? O4 Flow w Olivia Business Centre –budynek – GATE (wejście obok Starbucksa – I. piętro).
Parking – A – płatny, B i C po 17.00 jest darmowy
Dojazd:
SKM – przystanek Gdańsk Przymorze Uniwersytet

Agenda spotkania:
– Powitanie uczestniczek
– Toast za spotkanie
– Wykorzystaj hormony na swoją korzyść – spotkanie z dr Magdaleną Wójcik
– Zabawa wizytówkowa z nagrodami
– Kawa i poczęstunek

Organizatorami wydarzenia są:
Anna Kunicka 
Patrycja Brendler 

Partnerzy wydarzenia:
O 4 Flow 
Tomasz Zientek
Patronat medialny:
my3miasto.pl, Weselnik, Express Biznesu

Bilety: evenea.pl/event/naskrzydlach6/.
W cenie biletu:
Wspaniała atmosfera, wiedza, upominki, kawa, herbata, słodycze i lampka wina.

Nasz portal ma przyjemność być patronem medialnym cyklu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.