Wszędzie dobrze…ale na FuckUp Nights najlepiej

10 Lut

11. edycja FuckUp Nights Trójmiasto odbędzie się 18 lutego (czwartek) w COCO CAFE CLUB & RESTAURANT (Gdynia, ul. Waszyngtona 21). Start o godz. 19:00.

FuckUp Nights Trójmiasto to część międzynarodowej społeczności, organizującej co miesiąc spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się w 2012 roku w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na cały świat. W chwili obecnej spotkania FUN odbywają się w 150 miastach w 50 krajach na całym świecie. W Polsce FuckUp Nights odbywają się w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu oraz w Lublinie.

Pomysł FuckUp Nights (pol. Noc Porażek) powstał w 2012 w Mexico City. Piątka przyjaciół po przejściu różnych porażek w biznesie stwierdziła, że warto o nich głośno opowiadać. Ponieważ są one nieodłącznym elementem każdej działalności, dzielenie się wiedzą na ich temat to nic innego jak zdobywanie cennego doświadczenia. To szansa, aby wiele osób mogło nauczyć się, jak wychodzić z porażek i jak wyciągać z nich coś dobrego dla siebie.

Skąd nazwa? „Fuckup” w potocznym rozumieniu  oznacza zarówno głupie błędy wynikające z niedbalstwa i bezmyślności, jak i osoby, które je popełniają.  A „Nights”, ponieważ spotkania odbywają się wieczorami, w niezobowiązującej atmosferze, w miejscach, pozwalających na rozmowę i zabawę przy muzyce i piwie.

Każde spotkanie FuckUp Night to 3-4 gości, którzy opowiadają historie swoich porażek. Czego dotyczyły? Co poszło nie tak? Jaką wyciągnęli z tego naukę? Co teraz zrobiliby inaczej? Prezentujący mają 10 minut, aby na wesoło lub na nieco poważniej zaprezentować historię, ilustrowaną dynamiczną prezentacją. Gośćmi FuckUp Nights są przedsiębiorcy, managerowie projektów, artyści, architekci, czy działacze społeczni.

Każda branża jest przecież szansą na porażkę, która w wielu przypadkach okazuje się kluczowym elementem późniejszego sukcesu. Poza opowieściami będzie oczywiście czas na pytania do gości (i odpowiedzi też) oraz nieformalne, kuluarowe rozmowy, zwane po staropolsku networkingiem.

Dodatkowo w tej edycji wspaniała impreza zorganizowana zostanie w gościnnych progach COCO CAFE CLUB & RESTAURANT.

W Trójmieście spotkania organizowane są przez firmę Kreatyw.Pro Jarosław Łojewski (link: http://kreatyw.pro/).  Sponsorami są: portal http://znajdzto.pl oraz https://www.salesmanago.pl/

W dotychczasowych dziesięciu spotkaniach FuckUp Nights w Trójmieście gościliśmy 40 prelegentów oraz ponad 900 słuchaczy. Fragmenty spotkań możecie obejrzeć tutaj – mówi Jarosław Łojewski, organizator trójmiejskich FuckUp’ów.

Na najbliższym FuckUp Nights Trójmiasto gościć będą:

ROMUALD KOPERSKI
Podróżnik, przewodnik po Syberii, pionier wypraw samochodowych po rozległych terenach Syberii, pilot samolotowy, pisarz, dziennikarz, fotograf, nurek oraz muzyk pianista. Autor książek: („Pojedynek z Syberią”, „Przez Syberię na gapę”, „1001 Obrazów Syberii”), wystaw fotograficznych i wielu publikacji poświęconych Syberii, którą wielokrotnie przemierzył na całej długości oraz szerokości geograficznej.

SAMUEL STEINBORN
Magister nieśmiertelnej socjologii. Po krótkim, ale zażyłym romansie z motoryzacją (organizowanie eventów na ponad 200 aut z pucharami, praca w warsztacie) zaczął prowadzić rodzinny biznes. Od 4 lat pełni funkcję dyrektora portalu anonse.pl. Portal widnieje obecnie pod nazwą znajdźto.pl.

KAROL BAUER
Prowadzi spółkę G.I.T. Z O.O. (Genius In Training). Od 2010 roku działa w firmie z systemem MLM, dzięki której współpracuje z wieloma tysiącami młodych ludzi w Polsce i poza granicami kraju. Promuje postawę pro aktywną i przedsiębiorczą. Zajmuje się szeroko pojętym kształceniem w kierunku samodoskonalenia i rozwoju oraz poszerzania świadomości finansowej.

JOANNA STANISZEWSKA
Ma prawie 40 lat. Pracuje od lat 90. Od 2000 roku zajmuje się marketingiem. Od 2012 roku rozwija swoją firmę you’ll – doradztwo i agencję marketingową. Wykłada na UG, organizuje 10 minut festiwal, współtworzy stowarzyszenie macherki.com, publikuje artykuły, jest raz mentorowaną, raz mentorką.

Bieżące informacje dotyczące wydarzenia FuckUp Nights Trójmiasto można znaleźć na (link: https://www.facebook.com/events/1002272326499388/) oraz FuckUp Nights Trójmiasto (link: https://www.facebook.com/FUN.Trojmiasto)

Całość wydarzenia jest bezpłatna. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane jest zarejestrowanie się na stronie.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być partnerem medialnym FuckUp Nights Trójmiasto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.