Wakacyjne święto porażek w STARTERZE

10 Lip

Latem przedsiębiorcy nie tracą czujności! Dlatego Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza 14 lipca na wakacyjną odsłonę FuckUp Nights Trójmiasto, czyli spotkanie na którym przedstawiciele różnych branż opowiadają o swoich biznesowych porażkach. A to wszystko w luźnej atmosferze z solidną dawką networkingu. Trwają zapisy na wydarzenie.

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i… świętowanie błędów. To trzeci wieczór z porażkami organizowany przez STARTER:

FuckUp Nights to okazja do wysłuchania ludzi, którzy z perspektywy czasu opowiedzą o swoich błędach z niemałą dozą humoru i autorefleksji. W biznesie ważne jest, aby nie żałować popełnionych błędów, ale uczyć się na nich i w przyszłości zrobić coś lepiej. Ta idea FUN została niezwykle pozytywnie przyjęta w Trójmieście, gdyż na spotkania przychodzi regularnie ok. 120 osób, które wiedzą, że warto uczyć się na cudzych błędach – mówi Sara Miotk, koordynatorka wydarzenia z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

W piątkowy wieczór (14 lipca), o godz. 18.00 wystąpi 4 prelegentów. Pierwszym będzie Jola Spodzieja – HR-owiec z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w rekrutacjach oraz employer brandingu. Laureatka nagrody TOP HR MANAGER w 2016 roku, właścicielka agencji rekrutacyjnej bingo HR.

Po niej wystąpią wspólnie Wiktor Jodłowski i Zuzanna Gudyka ze szkoły językowej Talkersi. Wiktor to właściciel Talkersów, który nazywa swoją firmę inkubatorem językowym. Zawodowo zajmuje się pomaganiem Polakom w przełamywaniu bariery mówienia w obcym języku. Miesięcznie zgłasza się do niego średnio 100 klientów na indywidualny kurs angielskiego. Za to Zuzanna Gudyka to studentka lingwistyki stosowanej, od dwóch lat pracuje w Talkersach. Organizuje także otwarte spotkania z angielskim „Social English Night” w Gdyni.

Przedstawiciele Talkersów opowiedzą historię o pewnym tłumaczu, który zaginął przed ukończeniem zlecenia. Obiecują pełną dramaturgii i zwrotów akcji opowieść. Za to Jola Spodzieja przybliży uczestnikom porażki z branży HR i opowie o tym, jak przez brak notatek i zero networkingu nie zrobiła biznesu dekady – zapowiada Sara Miotk ze STARTERA.

W piątkowy wieczór wystąpi także czwarty prelegent, który zostanie ogłoszony wkrótce. FuckUp Nights Trójmiasto odbędzie się w piątek, 14 lipca w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00. Bilety dostępne są na stronie: www.funtrojmiasto22.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło: Informacja prasowa.

One Reply to “Wakacyjne święto porażek w STARTERZE”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.