„W nowym zwierciadle: Wakacje” premierowo w Multikinie (KONKURS)

1 Wrz

Od 4 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo komedię „W nowym zwierciadle: Wakacje”. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans! 

Kolejne pokolenie Griswoldów wyrusza na wakacje. Komedia „W nowym zwierciadle: Wakacje”, z udziałem Eda Helmsa (seria „Kac Vegas”) oraz Christiny Applegate (seria „Legenda telewizji”), opowiada o podróży, w czasie której bohaterów spotka kolejna feralna przygoda.

Obraz jest reżyserskim debiutem Jonathana Goldsteina i Johna Francisa Daleya. Dorosły Rusty Griswold (Helms), pełen nadziei na zacieśnienie rodzinnych więzi, idąc w ślady ojca, organizuje niespodziankę dla swojej żony Debbie (Applegate) i dwóch synów. Jest nią wycieczka do Walley World – ulubionego parku rozrywki całej Ameryki. Co więc może pójść nie tak?

W filmie wystąpili także Chris Hemsworth („Thor”) jako Stone Crandall – odnoszący sukcesy irytujący szwagier głównego bohatera, Leslie Mann („Inna kobieta”) jako żona Stone’a i siostra Rusty’ego, Beverly D’Angelo oraz Chevy Chase jako Ellen i Clark Griswoldowie z klasycznych komedii o wakacjach.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe, wygraj podwójne zaproszenie i już 7 września zobacz komedię „W nowym zwierciadle: Wakacje”!

W jakim czasie powstawały zdjęcia do filmu „W nowym zwierciadle: Wakacje”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (7 września) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO: W NOWYM ZWIERCIADLE WAKACJE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 7 września, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.