VIII edycja Sopot Wave

25 Wrz

5 października, słońce, morze, Pomarańczowa Plaża i nieoficjalne zakończenie sezonu żeglarskiego – wielkimi krokami zbliża się Sopot Wave vol. 8! Tym razem zostaniecie zabrani w świat niczym niezmąconego luzu wprost z surferskiej Kalifornii.

Ideą Sopot Wave jest połączenie dwóch światów – mody i żeglarstwa, których wspólnym mianownikiem jest po prostu lifestyle. Jak zwykle nie zabranie sportowych pokazów mody, w tym specjalnego pokazu high fashion marki Max&Co. Gdynia, Ramatuelle Beachwear oraz Silk Epoque Olgi Ziemann.

Podczas jesiennej edycji, oprócz uroczystego zakończenia Biznes Ligi Żeglarskiej organizowanej przez GSC Yachting, podsumowany zostanie sezon dwóch sopockich klubów żeglarskich: SKŻ oraz UKS Navigo. Nie zabraknie również prezentacji olimpijskiej klasy Nacra 17. Wśród zaproszonych gości pojawią się czołowi żeglarze, a także kadra olimpijska.

Niezapomniany klimat, widok na morze, wszechobecny chill, pokazy mody, drinki z palemką, a to wszystko uwiecznione przez znanego fotografa polskich wód – Wojtka Ra2ńskiego, który już nieraz wprawił w osłupienie swoimi znakomitymi zdjęciami Bałtyku.

Przeniesiemy was w klimat Suf Rocka. Na scenie wystąpi zespół Deadly Plants, show band z epoki rock’n’rolla. Wydarzenie poprowadzą Sylwia Różycka i Piotr Kula. Zakończymy sezon w iście żeglarskim styl! Razem przenieśmy się w świat żaglii, mody i sztuki – zapowiadają organizatorzy.

#sopotwave

Więcej informacji: www.facebook.com/sopotwave/
Wejście na zaproszenie.
Sopot Wave, 5 października godz. 19:00, Pomarańczowa Plaża ( Sopot, ul. Emilii Plater 19, wejście od hotelu Bursztyn).
Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.