Targi mody i designu Seaside Fashion po raz pierwszy w Trójmieście

17 Sty

W najbliższą niedzielę, 19 stycznia, w gdańskim klubie Buffet odbędzie się I edycja targów mody i designu „Seaside Fashion”. Swój udział w imprezie potwierdziło ponad 70 wystawców z całej Polski, których projekty będą wystawione w trzech strefach.

Seaside Fashion to pierwsza odsłona tego typu targów w Trójmieście. Organizatorzy planują aby impreza odbywała się cyklicznie, co pół roku. Wydarzenie jest dedykowane dla osób inspirujących się modą, szukających nietuzinkowych ubrań i dodatków, a także dla młodych mam i dzieci. W targach wezmą udział między innymi takie marki jak: Brunoszka, Jakuma Fashion, La Cocco, Miau Design, Skrawki, Guga Marie, PtASZEK, Vastian oraz GalaxyClothes. W porównaniu do innych tego typu wydarzeń, targi Seaside Fashion wyróżniać będzie duża strefa kids, czyli wszystko dla najmłodszych.

Organizatorki, Alicja Jurkowska i Magdalena Korszla, tłumaczą:  Jako Seaside Fashion chcemy stworzyć nową jakość i przestrzeń dla rozwoju wielu dopiero wchodzących na rynek marek polskich projektantów specjalizujących się w dziedzinie fashion, jak również wnętrz i rękodzieła. Organizując tego typu wydarzenie, dajemy szanse projektantom-artystom pokazania swoich prac i kolekcji, jak również możliwość pozyskania nowych potencjalnych klientów. Seaside Fashion jest nie tylko wydarzeniem modowo-artystycznym lecz także szansą na debiut wielu nieodkrytych jeszcze polskich talentów.

La Cocco / fot. materiały prasowe
La Cocco / fot. materiały prasowe

Podczas targów Seaside Fashion będzie można ogądać projekty w ramach trzech podzielonych tematycznie stref:

STREFA MODY
Najlepsi polscy projektanci ubrań, dodatków i biżuterii. Projekty unikatowe, wykonywane ręcznie, niedostępne w sklepach.

STREFA DESIGN
Funkcjonalność i oryginalność? Tak, to zestawienie jest możliwe! Przyjdź i przekonaj się jak łatwo możesz zmienić wnętrze swojego mieszkania na bardziej atrakcyjne i zakochać się w swoich czterech kątach na nowo.

STREFA KIDS
Wszystko dla najmłodszych: ubranka, zabawki, książki, pościel, dodatki do dziecięcego pokoju.

Targi Mody i Designu Seaside Fashion
Klub Buffet ul. Doki 1
19 stycznia 2014, g
odzina: 12:00-18:00
Wstęp wolny

seaside-fashion-plakat

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło fot. tytułowej: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.