Tak poniósł nas melanż w 2014 roku! (WIDEO)

31 Gru

Kontrowersyjne imprezy, gwiazdy reality show i życiowe prawdy, które zdradzali nam mieszkańcy Trójmiasta, zwłaszcza ci, którzy w weekendowe wieczory bawili się na sopockim Monciaku – to wszystko znalazło się wśród najpopularniejszych melanżowych materiałów wideo 2014 roku.

MIEJSCE 6. 
Jak poderwać, żeby nie oberwać

Czy takie teksty, jak: „pięknie pachniesz” i „wpadłaś mi w oko” odeszły już do lamusa? Jakich zagrywek wobec kobiet nie można stosować i czy należy być romantycznym, a może pewnym siebie macho? Sprawdziliśmy, jaki jest najlepszy sposób na podryw zdaniem bywalców sopockich klubów.

MIEJSCE 5.
Trójmieski SWAG

Zajawka, YOLO, SWAG – co to znaczy? O zwrotach obecnych w młodzieżowym slangu rozmawialiśmy z uczestnikami letniego festiwalu DRAP RAP.

MIEJSCE 4.
Wielkie Połowinki Trójmiasta 2014

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych imprez klubówych mijającego roku w Trójmieście. My zajrzeliśmy nie do sklepów monopolowych i w boczne uliczki odchodzące od Monciaka, ale do 11 sopockich klubów, w których licealiści tamtej nocy mieli swoje święto.

MIEJSCE 3.
Ekipa z Warszawy w trójmieście, czyli Trybson, Eliza i Paweł z „Warsaw Shore” w klubie Triathlon

Czy Paweł uważa się za znawcę kobiet i co sądzi o światowym rekordzie, który pobił, kiedy był w programie? Co, zdaniem Trybsona, odróżnia chłopca od mężczyzny? Jakie plany na przyszłość ma Eliza? O tym rozmawialiśmy z uczestnikami „Warsaw Shore”, kiedy imprezowali w gdańskim Triathlonie.

MIEJSCE 2.
Studniówka nieruchana – matura niezdana?

Z egzaminem dojrzałości wiąże się z tym kilka miejskich legend – jedna z nich głosi: „studniówka nieruchana, to matura niezdana”. Sprawdźcie, czy sopoccy imprezowicze wierzą w to stare powiedzenie i czy tym, którzy wprowadzili je w życie, pomogło ono w zdaniu egzaminów.

MIEJSCE 1.
Czy trójmiasto jest prawilne?

Co to znaczy być prawilnym, jakie są „prawilne zasady” i czym, oprócz „kołczanu prawilności”, wyróżnia się każda „mordeczka” i „dobry wariat”? Sprawdziliśmy, co o na ten temat wiedzą mieszkańcy Trójmiasta.

One Reply to “Tak poniósł nas melanż w 2014 roku! (WIDEO)”

  1. Bolshevism was Jewish from the Year One, via Marx and his accolytes. Looking out over the sea of vblsiiy Khazar faces at an early 20th century Party Congress, Stalin remarked: what we need is a pogrom in the Party. Of the top 400 Reds who led the October Revolution, more than 80% were Jews and Jewesses. During the later 1920s and 30s Stalin partially de-Jewed the Communist Party, substituting loyal apparatchiks for revolutionary intellectuals, but much of the State buraucracy and, in particular, the NKVD and other organs of repression and mass murder remained heavily Jewish up through the 1940s.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.