Sylwester 2018 w Multikinie!

26 Gru

Multikino zaprasza wszystkich spragnionych dobrej zabawy na porządną porcję sylwestrowego szaleństwa!

Nie wiemy, jaki będzie 2019 rok. Ale jesteśmy pewni, że Sylwester w Multikinie spełni wymagania każdego miłośnika kina. W repertuarze premiery i pokazy przedpremierowe produkcji, które rozbawią, wzruszą i przyprawią o dreszczyk emocji – mówią organizatorzy Sylwestra w Multikinie.

Sylwester w Multikinie to impreza, która co roku cieszy się ogromną popularnością. Ostatnią noc 2018 roku można spędzić w następujących kinach sieci: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań 51, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy oraz Wrocław Pasaż Grunwaldzki.

Repertuar złożyliśmy ze starannie dobranych tytułów premierowych oraz przedpremierowych, które z pewnością przypadną do gustu każdemu kinomanowi. Do wyboru są dwa zestawy, a w każdym zestawie znajdują się trzy filmy! – dodają organizatorzy.

Zestaw 1 przypadnie do gustu widzom, którzy czasem lubią pośmiać się przez łzy. Start od komedii z Jennifer Lopez w roli głównej pod tytułem „Teraz albo nigdy”. Piękna Jen tym razem występuje jako nadzwyczaj łebska kobieta, którą pechowo omijają wszystkie awanse.

Potem zobaczycie „Green Book”, czyli świetną słodko-gorzką historię o niewiarygodnej przyjaźni w doborowej obsadzie (Viggo Mortensen oraz Mahershala Ali). Projekcję zamknie polska komedia romantyczna „Pech to nie grzech”.

Zestaw 2 to propozycja dla tych widzów, którzy nie boją się trudnych tematów. Tutaj start od wspomnianego już „Green Book” – ten film jest za dobry, by go pominąć! Oprócz tego zaprezentowany zostanie także dramat „Mój piękny syn”, w którym Steve Carell gra ojca uzależnionego chłopaka. Wieczór zakończy się projekcją kontrowersyjnego filmu „Oni”, czyli cynicznej opowieści o rozbuchanej świcie Silvio Berlusconiego. Uwaga, będzie ostro!

Oprócz oferty filmowej w cenie biletu na widzów czekać będą produkty barowe o wartości ponad 65 złotych oraz lampka wina musującego o północy (w cenie biletu kupony na następujące produkty: średni popcorn solony, średnie nachos oraz dwa dowolnie wybrane duże napoje gazowane: Coca-Cola, Cola-Cola Zero, Fanta, Sprite wymienne na wodę butelkowaną 0,5l).

Ceny biletów:
 Warszawa Złote Tarasy: 129 zł
 pozostałe kina: 99 zł

Bilety na Sylwestra 2018 w Multikinie Już w sprzedaży! Bilety można zakupić w kasach biletowych kin oraz na stronie www.multikino.pl . Sprzedaż trwa do 31 grudnia 2018.

 

***HARMONOGRAM WYDARZENIA***

ZESTAW 1

19:00  start, otwarcie drzwi
19:25 – Teraz albo nigdy (108 min.)

21:13 – przerwa

21:35 – Green Book (130 min.)

23:45–00:20 – Przywitanie Nowego roku, wino musujące

00:20 – Pech to nie grzech (90 min.)

1:50 – zakończenie

lub

ZESTAW 2

19:00 – start, otwarcie drzwi
19:20 – Green Book (130 min.)
21:30 – przerwa

21:50 – Mój piękny syn (112 min.)

23:42–00:20 – Przywitanie Nowego roku, wino musujące

00:20 Oni (151 min.)

02:51 – zakończenie

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.