Swapping Party w Galerii Przymorze

30 Cze

Imprezy, która już 5 lipca odbędzie się w Galerii Przymorze, nie mogą przegapić pasjonatki mody i niebanalnych strojów, bo BABI TARG to doskonały pretekst, aby na lato zrobić gruntowny przegląd garderoby, pozbyć się zbędnej odzieży oraz za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki.

Babi Targ to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce „swapping parties”. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię, ale również i kupować. Za niewielkie pieniądze uczestniczki imprezy mogą upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.

Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. Wydarzenie to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup.

Osoby, które chcą wziąć udział w imprezie, w charakterze wystawców (przynoszą na wymianę lub sprzedaż swoje ubrania) proszone są o wcześniejszą rezerwację miejsc za pośrednictwem internetowego formularza.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby, które przyjdą z własnymi ubraniami na wymianę (lub sprzedaż) proszone są o wcześniejszą rezerwację miejsc. Wstęp dla wystawców od godz. 11.00. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań mogą przychodzić już od godz.12.00. 

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.