SuperNova Brand. Nowe Życie Twojej Marki

11 Paź

Osoby zainteresowane świadomym budowaniem swojej Marki Osobistej, mają niepowtarzalną okazję wygrania udziału w Zindywidualizowanym Programie Doradczym SuperNova Brand. Nowe Życie Twojej Marki.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do końca października przesłać na adres mailowy info@supernovabrand.pl odpowiedź na pytanie:

Dlaczego chcesz pracować nad Silną Marką Osobistą?

Spośród wszystkich odpowiedzi, zostaną wybrane dwie najciekawsze, najbardziej inspirujące. Na zwycięzców czekają dwie nagrody o wartości 4500zł netto każda.
Innowacyjny, intensywny Program trwa cztery tygodnie, a w każdym z nich Laureat Konkursu odbędzie aż trzy spotkania z trzema ekspertkami z zakresu personal brandingu, stylizacji sylwetki i identyfikacji wizualnej. Spotkania odbywają się na terenie Trójmiasta i za pośrednictwem Skype.

Zindywidualizowany Program Doradczy SuperNova Brand powstał z myślą o osobach, które aspirują do pozycji eksperta w swojej branży, prowadzą własne biznesy, znalazły się na rozdrożu zawodowym i myślą o zmianie pracy lub po prostu chcą zwiększyć swój wpływ na otaczającą je rzeczywistość.

staniecka

Uczestnik Programu otrzyma obiektywną informację co do tego, jak obecnie jest postrzegana jego marka. W celu sformułowania misji i wizji Uczestnika, wnikliwej analizie zostanie poddany jego potencjał, a także wyznawane wartości. Dużą korzyścią samą w sobie jest też stworzenie identyfikacji wizualnej danej osoby. Począwszy od pracy ze stylistką i psychologiem koloru, na stworzeniu nowego logo i sesji fotograficznej kończąc. Warto zwrócić uwagę na elastyczne podejście do Uczestnika Programu. Prowadzące wychodzą z założenia, że nie ma dwóch takich samych osób, z takim samym zasobem kompetencji i przede wszystkim potrzebami.

Udział i wygrana w konkursie zagwarantują równą swobodę poruszania się zarówno w świecie Internetu, jak i realnym. W mediach społecznościowych, na spotkaniu biznesowym czy o pracę, a także podczas wydarzeń branżowych Twoja Marka będzie rosła w siłę.

staniecka2

Projekt współtworzą:
Katarzyna Krajewska – Turyczyn – założycielka i właścicielka znanej na trójmiejskim rynku Wysokiej Szpilki. Szkoły Stylu i Wdzięku oraz KKT Studio. Fotograf i grafik z dużą wiedzą dotyczącą procesu budowania marki.
Monika Staniecka – stylistka i psycholog koloru, właścicielka firmy Evoniqua, prowadząca entuzjastycznie przyjmowane warsztaty i konsultacje indywidualne.
Agata Mikołajczyk – menadżer personal brandingu, strateg budowania relacji z Klientem, właścicielka firmy Siła Brandu. Marketing Miejsc i Osób. Headhunter. Prowadzi także blog personal brandingowy.

Portal my3miasto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.