Street Food & Art Festival (KONKURS)

15 Maj

Szukacie pomysłu na Dzień Dziecka? Myślicie o czymś, gdzie nie tylko najmłodsi, ale dosłownie wszyscy będą się doskonale bawić? Odwiedźcie Street Food & Art Festival w Gdańsku! Tak wysmakowane połączenie zabawy, kuchni i sztuki ulicznej to idealny pomysł na ciepły czerwcowy weekend z rodziną i znajomymi. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są bony do food trucków!

Street Food & Art Festival po raz drugi zagości w Grodzie Neptuna, tym razem: na terenie nowoczesnej przestrzeni miejskiej, jaką jest Forum Gdańsk. Przez dwa dni na odwiedzających czeka dużo pysznego streetfoodowego jedzenia oraz moc niecodziennych atrakcji przygotowanych przez ulicznych artystów.

Street Food to oczywiście food trucki. Na imprezie zagości 30 specjalnie zaproszonych mobilnych restauracji z całej Polski, które zaserwują swoje popisowe dania. Mając taki wybór każdy znajdzie coś pysznego dla siebie. Od dobrze znanej i lubianej foodtruckowej klasyki, czyli burgerów i frytek, przez mniej i bardziej znane specjały kuchni europejskiej po absolutne rarytasy z Dalekiego Wschodu, Kuby, Indii i wielu innych egzotycznych miejsc.

Będą lody, donuty, zakręcone gofry i inne słodkości, których akurat w tym dniu dzieciakom nie wypada odmawiać.

Równie ważną częścią imprezy jest Street Art, czyli specjalnie przygotowane pokazy i występy cenionych ulicznych artystów. I tu nie zabraknie atrakcji dla dzieci, bo czy jakikolwiek brzdąc oprze się urokowi magii? Podczas festiwalu iluzjoniści i kuglarze pokażą swoje magiczne sztuczki, które z pewnością zrobią wrażenie nie tylko na najmłodszych.

Muzycy, bębniarze i tancerze zaprezentują fantastyczne oblicze sztuki ulicznej, śmiałkowie zahipnotyzują publiczność podczas tańca z ogniem, a mistrzowie sztuk walki stoczą widowiskowe potyczki.

Nad głowami uczestników będą latać – ku radości dzieci – wielkie bańki. Będą dmuchańce, gry, animacje, słowem: wszystko co najmłodszym potrzebne do świetnej zabawy!

Od tylu atrakcji może zakręcić się głowie! W takim przypadku organizatorzy polecają chwilę z książką prosto z Buktraka, czyli food trucka serwującego literaturę – najlepiej w klimatycznej strefie chill-outu przygotowanej specjalnie dla gości szukających wytchnienia.

Street Food & Art Festival już 1-2 czerwca w Forum Gdańsk. W sobotę impreza trwa od godz. 12 do 21, w niedzielę od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

                                   >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<


Organizatorzy:
Festiwal Smaków Food Trucków
Forum Gdańsk

Partner:
Browar Amber

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj bon do food trucka.

           Gdzie odbyła się pierwsza gdańska edycja STREET FOOD & ART FESTIVAL?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy, 29 maja do godziny 10:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – STREET FOOD & ART FESTIVAL. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 29 maja, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bony do food trucków.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.