Speed dates dla przedsiębiorców i freelancerów z branży kreatywnej

26 Wrz

Nawiązanie nowych kontaktów, znalezienie partnerów biznesowych i wymiana doświadczeń, to główne cele speed dates dla branży kreatywnej, które odbędą się 6 października (czwartek), o godz. 17 w Gdyńskiej Szkole Filmowej przy placu Grunwaldzkim 2, w ramach projektu Gdynia Kreatywna 2. Obowiązuje rekrutacja, więc warto się pospieszyć, bo liczba miejsc w wydarzeniu jest ograniczona.

Speed dates, czyli szybkie randki biznesowe, podczas których w ciągu kilku minut rozmowy można znaleźć inwestora, partnera biznesowego lub po prostu wymienić się wiedzą i doświadczeniami, to formuła świetnie znana w USA i na Zachodzie Europy. Także w Polsce ten rodzaj spotkań biznesowych zdobywa coraz większą popularność.

W ramach projektu Gdynia Kreatywna 2 odbyło się już jedno takie wydarzenie. Były to speed dates z mentorami. Przed nami kolejna edycja, tym razem przeznaczona dla osób działających w branży kreatywnej: przedsiębiorców i freelancerów.

Osoby, które zakwalifikują się do udziału w wydarzeniu (liczba miejsc jest ograniczona) odbędą pomiędzy sobą szereg 5-minutowych rozmów. Ich celem jest nawiązanie nowych kontaktów zawodowych, znalezienie potencjalnych partnerów biznesowych, wymiana dotychczasowych doświadczeń oraz integracja branży.

Jak się przygotować?

Każda rozmowa będzie trwała 5 minut. Zachęcamy więc do wcześniejszego przygotowania sobie około 1–minutowej wypowiedzi na temat własnej działalności/aktywności zawodowej. Ma ona pozwolić drugiej stronie zrozumieć specyfikę działania oraz pozwolić wychwycić pola potencjalnej współpracy. Na wydarzenie warto wziąć ze sobą wizytówki oraz ewentualnie portfolio, katalogi, broszurki lub inne elementy (w formie tradycyjnej lub elektronicznej) pozwalające scharakteryzować prowadzoną działalność zawodową – informują organizatorzy.

Na wydarzenie obowiązuje rekrutacja (wyłączeni są z niej Uczestnicy projektu Gdynia Kreatywna 2, dla których udział w wydarzeniu jest zagwarantowany).

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: gdyniakreatywna@hiday.pl.
Decyduje kolejność zgłoszeń, jednak każde zgłoszenie musi zawierać:
– imię i nazwisko
– krótki opis własnej aktywności zawodowej w branży kreatywnej

Każdy z uczestników dostanie mailowe potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu.

UWAGA! Projekt jest bezpłatny!

                            >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

O projekcie Gdynia Kreatywna 2: Gdynia Kreatywna 2 to druga edycja projektu, którego celem jest wsparcie dla przedsiębiorców z branży kreatywnej. W obecnej edycji bierze udział 6 firm. W ramach projektu odbywają się także spotkania speed dates skierowane do przedsiębiorców i freelancerów z branży kreatywnej.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.