„Na skrzydłach marzeń” (RELACJA)(PATRONAT)

20 Wrz

18.09.2019 w Strefie Inspiracji w Gdańsku odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu „Na skrzydłach marzeń”. Pomysłodawczynie i organizatorki cyklu spotkań: Patrycja Brendler i Anna Kunicka dostarczyły wszystkim uczestniczkom niezaprzeczalnych powodów do przeżywania najpiękniejszych emocji: radości, tęsknoty, miłości, wzruszenia oraz powrotu wspomnieniami do minionych lat.

Gościem wydarzenia była Agnieszka Babicz – Stasierowska. Artystka, śpiewaczka i aktorka scen muzycznych związana między innymi z Teatrem Muzycznym w Gdyni, laureatka Grand Prix I Festiwalu im. Anny German ,,Tańczące Eurydyki” w Zielonej Górze. Artystyczna kariera Agnieszki związana jest z Anna German od 20 lat. Poprzez teksty i muzykę piosenkarki, artystka wyraża siebie, aranżując własną interpretację piosenek. Jej wielkim sukcesem jest stworzony w 2011 roku autorski recital z piosenkami z repertuaru Anny German „Wędrująca Eurydyka”, którym po dziś dzień cieszy publiczność,wydany na płycie w 2014.

Artystka zaprosiła wszystkich na wyjątkową podróż muzyczną w formie autorskiego recitalu: Piosenki z kapelusza, o którym sama mówi: Mój kameralny koncert składa się z utworów dobrze Państwu znanych. „Tańczące Eurydyki” ,”Wielka woda” ,”Jadą wozy kolorowe” ,”Małgośka”, ”Portofino”, ”Małe tęsknoty”, ”Już nie zapomnisz mnie”, ”Miłość Ci wszystko wybaczy” , a także hity światowego musicalu „AllThat jazz”,”Cabaret” ,”I Dreamed a Dream” to tylko niektóre z nich. To koncert piosenek, które towarzyszą mi w życiu, a które Panie wylosują z mojego kapelusza!

– Uczestniczki wydarzenia miały jedyną w swoim rodzaju okazję zaśpiewać razem z zaproszoną artystką. Następne wydarzenie już 25.10.2019. Tym razem, wyjątkowo, poprosimy o przyjście w szpilkach. Monika Zaniewicz, tancerka i artystka baletowa, pokaże jak zadbać o sylwetkę i iść przez życie tanecznym krokiem – zapowiadają organizatorki cyklu.

Fotorelacja: Tomasz Zientek.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym cyklu „Na skrzydłach marzeń”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.