Na skrzydłach marzeń (PATRONAT)

18 Cze

Kolejne spotkanie z cyklu „Na skrzydłach marzeń” odbędzie się 25 czerwca 2019 w Strefie Inspiracji w Gdańsku.

Gościem spotkania będzie współorganizatorka Anna Kunicka –  trenerka biznesu i rozwoju osobistego opartego na wartościach i wzmacnianiu inteligencji emocjonalnej. Wykładowca akademicki. Pasjonatka radości życia i pozytywnego myślenia. Motywuje ludzi do zmian i wiary we własne możliwości. Autorka bloga Żyj niespiesznie! http://blog.annakunicka.asdimo.pl

Tym razem poprowadzi warsztat pt.: Jesteś najlepszą wersją samej siebie!, podczas którego Panie wzmocnią kobiecość i poczucie własnej wartości. – Wspólnie zadbamy o dobre nastawienie, miłość do samych siebie i jeszcze większą satysfakcję z życia. Stworzymy także realny plan zmian, o których marzymy, a które boimy się wprowadzić. Porozmawiamy o tym, czy warto we współczesnym świecie być bezczelnie pewną siebie i jak zadbać o relację z najważniejszą dla nas osobą – mówi Anna Kunicka.

Odpowiedź na te i inne pytania poznasz na spotkaniu. Zabierz ze sobą mamę, przyjaciółkę, siostrę i zrób coś tylko dla siebie. Spędź popołudnie w gronie ciekawych, otwartych kobiet. Przy kawie, lampce wina i poczęstunku oderwij się od codzienności!

Autorki wydarzenia to pasjonatki kobiet i ich rozwoju. Obydwie wierzą w moc współpracy, inspiracji i wzajemnego wsparcia kobiet.

Anna Kunicka – trenerka mentorka, wspierająca w budowaniu poczucia własnej wartości, co przekłada się na dobre relacje biznesowe i prywatne. Uczy empatycznej komunikacji, asertywności i radzenia sobie ze stresem. Właścicielka firmy szkoleniowej ASDIMO Anna Kunicka. Wspiera kobiety w rozwoju i budowaniu wiary w swoje możliwości.

Uczestniczki jej szkoleń tak wspominają wspólną pracę: wpłynęła na moje życie w sposób wyjątkowy, jednak zwrotny, decydujący i ostateczny. Nasze spotkania przerodziły się w rzekę powolnych przemian, małych ruchów w kierunku dawno uśpionych marzeń, pobudzonych wspomnień i nowej wiary w to, co do owego dnia w ogóle nie było możliwe. A dziś wszystko to zaczynam czuć w swoich dłoniach i w swoim sercu. Dziś wszystko to stało się prawdziwie, a przynajmniej namacalne.

Patrycja Brendler – artystka, projektantka autorskiej biżuterii, ekspert w dziedzinie naturalnych kamieni. Odkrywa razem z kobietami  ich wewnętrzne i  zewnętrzne piękno oraz   umiejętnie przez tworzenie spersonalizowanej biżuterii wydobywa charakter  każdej z kobiet, motywuje do zmiany i rozwojem nad sobą. Sprzedawca i promotor własnej marki  oraz stylu życia w istocie szeroko pojętej kobiecości.  Coach i promotor naturalnej sprzedaży. Prywatnie: pasjonatka narciarstwa, teatru i muzyki filmowej.

Projektowanie biżuterii jest dla mnie twórczym wyrażaniem siebie, swoich emocji i uczuć: miłości, zadowolenia, satysfakcji i spełnienia oraz kumulacją dobrych skojarzeń  i pozytywnych doświadczeń. Tworzenie własnej biżuterii powstało z pasji do ludzi,  zwłaszcza kobiet i jest jednocześnie sposobem na moje życie. Dla mnie biżuteria, to coś bardzo osobistego i indywidualnego, jest czymś w rodzaju talizmanu (…) – mówi.

Organizatorki wydarzenia:

Anna Kunicka, Patrycja Brendler 

Partnerzy wydarzenia:

Strefa Inspiracji 

Patronat medialny:

Weselnik, Portal www.my3miasto.pl

Bilety: evenea.pl/event/naskrzydlach3/

Źródło: Informacja prasowa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.