#skibidichallenge

2 Kwi

Skibidi ła pa pa! To piosenka Little Big, która w ubiegłym roku podbiła serca internautów i tancerzy-amatorów. Przeróbki, parodie i własne choreografie zalały internet, a trend urósł już do rangi międzynarodowego tanecznego challenge. Teraz w dzikie pląsy zaangażowały się również polskie miasta. Do akcji dołączyło się Miasto Gdańsk.

W marcu na profilu Zaznaj Łodzi pojawiło się nagranie łódzkiej wersji skibidibi challenge. Produkcja wygenerowała ponad 10 tysięcy reakcji na Facebooku. Na inne miasta nie trzeba było długo czekać – dzisiaj Miasto Gdańsk wypuściło do sieci swoją wersję tanecznego challenge i rzuciło rękawice konkurentom: Warszawie, Wrocławowi i Krakowowi. Film zyskuje coraz więcej wyświetleń.

Gdańskie skibidi to wycieczka po najbardziej charakterystycznych miejscach miasta wolności i solidarności: ulicy Długi Targ z fontanną Neptuna, Stoczni Gdańskiej czy plaży w Brzeźnie. Jedną z główną ról w naszej produkcji odegrał również Rower Metropolitalny MEVO, który jest najnowocześniejszym systemem roweru miejskiego w Europie – komentuje Joanna Kubik z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

https://www.facebook.com/gdansk/videos/282936815961694/

Za koncepcję kreatywną Skibidi ła pa pa! odpowiada agencja Personal PR, za nagranie i montaż duet Fog Hog. W rolę starodawnych gdańszczanek, stoczniowców i plażowiczów wcielili się tancerze ze Studia Tańca Siemanko.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.