Seminarium Motywacyjne „Możesz Więcej, niż Myślisz” (PATRONAT)

24 Wrz

Już 12 października w Hotelu ALMOND 4* w Gdańsku odbędzie się Seminarium Motywacyjne „Możesz Więcej niż Myślisz” – czyli Jak Być Fenomenalnym w 7 krokach. Dzięki temu wydarzeniu uczestnicy podniosą poziom satysfakcji z pracy i z życia osobistego, nauczą się jeszcze lepszego planowania i osiągania celów w kilku obszarach – budowania relacji, dbania o ścieżkę kariery i rozwój zawodowy, zdrowia, samodyscypliny, motywowania siebie i innych.

Dla przedsiębiorców i menedżerów, dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu lub w pracy, dla tych, którzy nie chcą stać w miejscu i czekać na los szczęścia – to specjalne i wyjątkowe wydarzenie poprowadzi Marta Woźny–Tomczak, niesłychanie energetyczna trenerka rozwoju osobistego i biznesowego z ponad 14–letnim doświadczeniem, autorka bloga www.JakProwadzicWlasnaFirme.pl oraz książek: „Własny biznes – jak dojść do sukcesu:, „Jak zmotywować się do regularnego biegania. Poradnik dla zapracowanych.” Prezes firmy szkoleniowo–doradczej Personia.

Dla tych, którzy chcą żyć z pasją, wierzyć w siebie na co dzień i w pełni rozwijać swój potencjał poprzez wdrażanie w życie celów i bycie efektywnym na co dzień – jest to wydarzenie typu MUST BE.

Więcej informacji na stronie www.personia.pl/szkolenia-otwarte/seminarium-mozesz-wiecej-niz-myslisz-2019/

                                            >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.